Sıradaki içerik:

En İyi Telefon Görüşmesi Kaydetme Uygulaması

e
sv

İnstagram Engelleyen Kişileri Görme

04 Mart 2021 17:40
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram engelleyen kişileri görme

İnstagram engelleyen kişileri görme konusunu araştırdık. İnstagram’da uzun süredir konuşmadığınız bir arkadaş mı arıyorsunuz? Gönderilerini göremiyor ve onlara mesaj gönderemiyor musunuz? Kesinlikle o kişi sizi engellemiş olabilir ama bunu nasıl göreceğiz. 

Böyle cevaplar aramaya geldiyseniz, doğru yerdesiniz. Bu makalede, instagram Engelleyen kişileri görme yollarından bahsedeceğiz.

İnstagram Beni Kim Engellemiş Nasıl Görürüm ?

 1. Arama çubuğundan kontrol edin
 2. Birinin sizi engelleyip engellemediğini kontrol etmenin bir yolu, Instagram arama çubuğunu kullanarak sizi engellemiş olabileceğini düşündüğünüz kişinin profilini bulmaktır. Profil arama sonuçlarında görünmüyorsa, o zaman arkadaşım, engellenmişsindir.

  Bununla birlikte, profil arama sonuçlarında görünmesine rağmen “Henüz gönderi yok” yazıyorsa, engellenmiş olduğunuz oldukça açıktır.

 3. DM veya eski yorumları kontrol edin

  Birinin sizi Instagram’da engelleyip engellemediğini kontrol etmenin başka bir yolu var. Profili arama sonuçlarında bulamazsanız, aynı şeyi eski mesajlarda ve yorumlarda arayın.

  Instagram sizi engelleyen bir kişinin DM’lerini ve yorumlarını silmediğinden, profili oradan bulmak ve “henüz gönderi yok” veya “Bu hesap gizli” olup olmadığını kontrol etmek kolaylaşır.

 4. Tarayıcıda profili arayın

  Bu yöntem, birisinin Instagram’da sizi engelleyip engellemediğini belirlemenin kesin bir yoludur. Instagram profilinin URL’sini kopyalamayı ve bir web tarayıcısında aramayı içerir.

  Aradığınız hesap özelse, tarayıcıda “Bu hesap özel” mesajını göreceksiniz. Profil genel bir profilse, profili bir tarayıcıda açtığınızda gönderilerini göreceksiniz.

İnstagram Engelleyen Kişileri Görme Uygulaması

Instagram’da bir kişi sizi engellediğinde size haber verdiğini iddia eden bazı uygulamalarla karşılaşabilirsiniz; bu tür sahtekarlıkların kurbanı olmamanızı öneririz. Bu tür uygulamaları yüklemek, yalnızca hassas bilgilerinizi bu tür pusuda bekleyenlere teslim etmenizi sağlayacaktır.

Sizler için derlediğimiz bu makalemizde engelleyen kişileri görme yollarından bahsettik umarım sizlere faydalı olmuştur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli