Sıradaki içerik:

Call of Duty Mobile En İyi Silahlar Hangisi ?

e
sv

İnstagram Hesap Çalma Yapılabilir Mi?

09 Mart 2021 22:51
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram Hesap Çalma

Son zamanların en çok merak edilen konularından biri olan İnstagram hesap çalma, hackleme konusunu sizler için hazıladık. İnstagramın en çok kullanılan sosyal medya platformu olduğunu biliyoruz. Milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Bu yazımızda sizlere İnstagram‘da başka birinin hesabını nasıl çalarız, hackleriz bunu anlatacağız.

Not: Bu makale sadece bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Bu işlemleri anlatmamızın sebebi kişilerin hesaplarını koruyabilmesidir.

İnstagram Hesap Çalma Yapılabilir Mi?

İnstagram hesabı çalmak için birçok yöntem mevcuttur. Sizlere tüm yöntemleri aşağıda adım adım anlatacağız.

1.Yöntemimiz

Bu yöntemde öncelikle Google Chrome üzerinden İnstagram web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Devamında hesabını çalmak istediğiniz kişinin kullanıcı adını girmeniz gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse; İnstagram.com/kullaniciadi Sonrasında İnstagram web sitesine giderek, “Hesabın var mı? Giriş Yap” kısmına tıklayın.

Sonrasında karşınıza çıkan İnstagram şifremi unuttum butonu çıkacaktır. Linke tıkladığınız zaman form üzerindeki bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Kullanıcı adınızı doğru yazdığınızdan eminseniz robot doğrulamasını tamamlayarak şifreyi yenile butonuna tıklayın.

Google Chrome da sayfa düzenleyici panelindeki öğreyi incele ekranını açın ve şifre yenileme penceresinde sağ tuş ve ardından (CTRL+Shift+J) tuşlarına tıklayın. Devamında gerekli kodları silin ve yerine sonraki adımda verilen kodu yapıştırın.

Öğeyi incele ekranı üzerine fare sağ tıklayarak “Edit as HTML” seçeneğini seçin ve ilgili alandaki tüm kodları silerek ardından aşağıdaki kodu yapıştırın. “Enter” tuşuna tıklayın ve Öğeyi incele ekranını kapatın. Kod dosyasını elde edin ve görsele tıklayın. Hesap çalma, hackleme işlemi yapabilmek için gerekli kod dosyasını edindikten sonra hesap çalma işlemi tamamlanmış bulunur. Ardından yeni şifreyi yazarak şifreyi doğrulayın. Daha sonra şifreyi belirlediğinizde hacklemiş oluyorsunuz.

2.Yöntemimiz

Bu yöntemde hesabını ele geçirmek istediğiniz kişinin doğum tarihi, telefon numarası vb. bilgilerini deneyerek şifreleri öğrenmek mümkün olabilir. Bu sebeple tüm sosyal medyalarınızda kullandığınız şifrelerinizi daha güçlü oluşturmak için sayı, karakter, harf kombinasyonu oluşturmalısınız.

3.Yöntemimiz

Bu yöntemde virüs sayesinde İnstagram hesabı ele geçirmek mümkündür. Hesabını çalmak istediğiniz kişinin bilgisayar veya cep telefonuna bir virüslü dosya bulaşması ile mümkün olmaktadır. Trojan veya diğer adıyla Keylogger isimli virüs programı ile kullanıcının klavye dokunma hareketleri kayıt altına alınarak hesap çalma, hackleme işlemi yapılabilmek mümkündür. Bütün cihazlarınızda profesyonel bir virüs programı kullanarak sosyal medya hesaplarınızı güvende tutabilirsiniz.

4.Yöntemimiz

Bu yöntemde pek çok internet sitesi ve üçüncü parti mobil uygulama sosyal medya giriş bilgileri istemektedir. Bilgilerinizi kayıt altına alatak hesabınızın çalınmasına, hacklenmesine neden olmaktadır. Bu nedenle güvenmediğiniz sitelere ve mobil uygulamalara hesap bilgilerinizi vermeyerek hesaplarınızı güvende tutabilirsiniz.

5.Yöntemimiz

Bu yöntemde kullanıcının e-posta hesabına erişmek, e-posta hesabına eriştiğiniz zaman kullanıcı pasif kalacak ve artık e-postanın kontrolü sizde olacak. Şifremi unuttum dediğinizde, yeni şifre oluşturmak için eriştiğiniz e-postaya mail gelecek oradan şifreyi belirleyerek değiştirebilirsiniz.

İnstagram Hesap Çalma konusunu sizler için derledik umarım faydalı olmuştur.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli