Sıradaki içerik:

Windows 10 Wifi Şifresi Nasıl Öğrenilir ?

e
sv

Snapchat Puanı Nasıl Gizlenir?

51 okunma — 20 Şubat 2021 14:35
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Snapchat puanı nasıl gizlenir?

Snapchat puanı nasıl gizlenir? konusunu sizler için derliyoruz. Snapchat bildiğiniz üzere popüler bir sosyal medya platformu haline gelmiştir. Snapchat bir puan sistemi bulunuyor ve puan artıkça diğer kullanıcılar ile daha fazla bağlantı halinde olabiliyorsunuz.

Facebook ve İnstagram’da beğendiğiniz bir fotoğrafta herhangi bir puan alamazsınız ancak snapchat uygulamasında sizlere puan vermektedir. Snapchat uygulaması daha çok kullanılırsa o kadar çok puan alırsınız ve diğer insanlarla bağlantınız daha çok artar. Profillerde kaç kişiyle konuştuğunun göründüğü snapchat uygulaması bazı kullanıcılar bu görüştüğü kişilerin kaç kişi olduğu göstermek istemez gizlemek ister bu nedenle bu konuda sizlere Snapchat puanı gizleme konusundan bahsedeceğiz.

Snapchat Puanı Nasıl Gizlenir ?

 1. Snapchat uygulamasını açın.
 2. Snapchat menüsüne gitmek için hayalet simgesine bir kez tıklayın.
 3. Snapchat ayarlarına gidin.
 4. Kimler yapabilir? bölümüne gidin ve Kimlerle iletişim kurulur bölümüne tıklayın.
 5. Herkese dokunun.

İşlem bu kadar. Ancak sizlere bunu da söylemek gerekiyor herkese snapchat puanınızı maalesef gizleyemiyorsunuz yani arkadaş olduğunuz kişiler puanınızı halen görebilir. Eğer görmesini istemiyorsanız o kişiyi arkadaşlıktan çıkarmak zorunda kalacaksınız. İleride bunun için bir güncelleme yaparlar mı merak konusu ancak işlem bu kadar.

Snapchat puanı gizleme konusunu sizler için derledik umarım sizlere faydalı olmuştur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli