Sıradaki içerik:

Hacklenen İnstagram Hesabını Geri Alma

e
sv

Hacklenen Twitter Hesabını Geri Alma

29 okunma — 23 Şubat 2021 17:48
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hacklenen Twitter Hesabını Geri Alma

Hacklenen Twitter hesabını geri alma konusunu sizler için derliyoruz. Twitter bildiğiniz üzere büyük bir topluluk haline gelmiş olup artık gündemleri de oradan takip ediyoruz. Bir çok büyük iş adamı devlet adamları bu büyük toplulukta düşüncelerini paylaşıyor. Sizlere bu makalemizde ele geçirilen Twitter hesabını geri alma işlemlerinden bahsedeceğiz.

Geçtiğimiz zamanlarda Twitter platformunda bir çok hesap hacklenmiş bu hesaplar ile provakasyon bile yapılmıştır. Twitter platformu gerekli önlemleri alsa bile halen bazı Twitter hesapları hacklenmetedir bunun önüne geçmeniz için ikili doğrulama yapmanız daha iyi olacaktır yoksa kötü niyetli hackerlar hesaplarınız da istemediğiniz olumuz şeyler yapabilir ya da arkadaşlarınız ile mesajlaşarak onlardan para isteyebilirler. Sizlere bu makalemizde hacklenen twitter hesabı geri alma işleminden bahsedeceğim.

Hacklenen Twitter Hesabını Geri Alma

Öncelikle e-posta ile hacklenen twitter hesabı alma yönteminden bahsedelim. Aşağıdaki adımları uygulayarak hesabı geri alabilirsiniz. Sizler için daha önce paylaştığımız bir makalemizde  Twitter e-posta adresi bulma işleminden bahsetmiştik.

 1. Twitter sitesine veya uygulamasına giriş yapın.
 2. Öncelikle “Şifremi unuttum” kısmına tıklayın.
 3. E-posta adresini girin.
 4. Ve e-postanıza bir bağlantı gelecek o bağlantıya tıklayarak şifrenizi tekrar değiştirebilirsiniz.

E-posta ile Twitter hesabı geri alma işlemi bu kadar. Şimdi de telefon numarası ile twitter hesabı geri alma işleminden bahsedelim.

 1. Twitter sitesine veya uygulamasına giriş yapın.
 2. Yine aynı şekilde şifremi unuttum deyin.
 3. Ve telefon numaranızı girerek bağlantı gelmesini bekleyin.
 4. Telefon numaranıza gelen mesajdaki bağlantıya tıklayarak Twitter hesabınızın şifresini değiştirebilirsiniz.

Telefon ile Twitter hesabı geri alma işlemi bu kadar. Twitter hesabınızı geri halen alamıyorsanız Twitter yöneticilerine e-posta yolu ile ulaşarak hesabınızın hacklendiğini belirtebilirsiniz ve kendinizi kanıtladıktan sonra sizlere yöneticiler yardımcı olacaktır.

Twitter hacklenen hesabı geri alma konumuz bu kadar umarım bu konu sizlere faydalı olmuştur. Esenlikle kalın.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli