Sıradaki içerik:

Epic Games Rage 2 Ücretsiz İndirme

e
sv

Twitter Gizli Hesapları Görme

48 okunma — 19 Şubat 2021 14:01
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Twitter gizli hesapları görme

Twitter gizli hesapları görme makalesini sizler için derliyoruz. Günümüzün popüler sosyal medya ağı olan twitter platformunu milyonlanca kişi kullanmaktadır. Bu platformda insanlar kendileri hakkında veya gündem ne ise onu konuşmaktadırlar. Milyonlarca kişi olan bu platformda hesabını gizleyen kişilerde mevcuttur. Bugün sizlere anlatacağımız bu makalemizde Twitter gizli hesapları görme konusundan bahsedeceğiz.

Twitter Gizli Hesaplar Nasıl Görülür ?

Twitter sosyal medya platformu üye olan herkese profil gizleme konusunda imkan sunuyor insanlar ister platformda profilerini gizliyor ister gizlemiyor.  Kullanıcıların büyük bir kısmı Twitter hesabın açık kullanırken bir kısmı ise gizlilik açısından profillerini gizli konuma getirerek yapmış olduğu paylaşımları sadece takipçilerine gösteriyor.

Bu sebeble Twitter‘da gizli olan hesaplar ve tweetler sadece o kullanıcının takipçileri tarafından görülüp paylaşılabiliyor. Böyle olunca Twitter kullanıcılarıda gizli hesaplar görmek istiyor. Bunun için bir çözüm arayışına giden kullanıcılar bu soruna cevap arıyor. Peki Twitter gizli hesaplar nasıl görülür ? konusuna gelelim.

Peki Twitter gizli hesapları görme konusun da  araştırmalarımıza göre Twitter hiçbir türlü böyle bir imkan vermiyor. Hackerlar bu soruna çözüm bulmuş değil yani Twitter gizli hesapları görmek isterseniz bu şuanlık mümkün görünmüyor ama dikkat etmelisiniz neden mi ?

3’üncü taraf uygulamalar bunu vaat ediyor sizlere, diyor ki Twitter gizli hesapları görme uygulaması adı altında Google Play Store ve App Store tarafında yüklenmiş bir çok program bulunuyor. Sizlere tavsiyemiz bu uygulamaları indirmemeniz çünkü bu uygulamalar gizli profilleri size açmıyor aksi taktirde sizleri virüslüyor ve kişisel hesaplarınızı ele geçiriyor. Güvenliğiniz için bu uygulamaları hiç bir zaman indirmeyin kullanmayın hackerlar tarafından hacklenebilirsiniz.

Bazen de internette dolaşan bu hackerlar sizlere Twitter hesaplarını belli bir ücret karşılığında görmeyi ve hacklemeyi vaat ediyorlar. Bu hackerlar genelde ödemelerini bitcoin tarafından alıp gizli bir halde sizi dolandırabiliyorlar. Sizlere önerimiz bu gibi kişilere sakın para kaptırmayın dolandırılırsınız.

Yani sonuç olarak Twitter gizli hesapları görme  konusu henüz mümkün görünmüyor. İlerleyen zamanlarda belki bir program ve ya başka bir web sitesi çıkar ve bu konuda sizlere tekrar güncelleyerek yardımcı olmaya çalışırız. Ancak şunu da belirtmeliyim ki bu gibi uygulama ve ya internet sitesi çıkarsa kapatılabilirler. Çünkü Twitter, İnstagram gibi büyük firmalar bu konuda önlemlerini almaktadırlar. Sizlere tavsiyemiz bu işlere fazla girmeyin 🙂

Bu yazımızda sizlere Twitter gizli hesaplar nasıl görülür? konusundan bahsettik. İlerleyen zamanlarda yeni bir haber alırsak makalemizi güncelleyeceğiz. Esenlikle kalın eğer gizli hesapları görme hakkında bir bilginiz var ise bizimle yorumlarda paylaşabilirsiniz.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli