Sıradaki içerik:

VLC 4.0 Özellikleri Nelerdir ?

e
sv

Twitter Sesli Mesaj Nasıl Gönderilir ?

77 okunma — 17 Şubat 2021 14:44
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Twitter Sesli Mesaj Nasıl Gönderilir ?

Twitter Sesli Mesaj Nasıl Gönderilir ?  konusunu sizler için derledik. Twitter, Twitter iOS ve Android uygulamaları için sesli mesaj desteği sunuyor. Bu, uygulamadaki kişilerinize sesli mesajlar gönderebileceğiniz anlamına geliyor. Bu özellik, şirketin daha önce tanıttığı sesli tweet özelliğine benziyor.

Şirket,   Twitter  sesli mesajlarının yayınlanmasını işaretlemek için kısa bir video yayınladı. İnsanların son zamanlarda sese ve sese daha fazla yönelmesiyle, Twitter da  ses özelliği ortaya çıkardı. Bu özellik aşamalı olarak kullanıma sunulurken, Twitter uygulamasından Twitter sesli mesajlarının nasıl gönderileceği aşağıda açıklanmıştır.

Twitter Sesli Mesaj Nasıl Gönderilir? 

Twitter DM’nizdeki kişilere Twitter sesli mesajları gönderebilirsiniz. Aşağıda belirtilen adımları izleyin:

 1. Ekranın sağ alt tarafındaki ‘Zarf’ simgesine dokunarak Twitter DM’nizi açın .
 2. Şimdi bir kişiye dokunun veya yeni bir sohbet başlatın .
 3. Sohbette bir ‘ses simgesi’ veya ses dalgaları simgesi göreceksiniz . Mesajı kaydetmeye başlamak için üzerine dokunun ve kaydı durdurmak için bırakın ve bir Twitter sesli DM gönderin.

Twitter sesli DM’niz 140 saniye uzunluğunda olabilir ve iOS uygulamasındaysanız ‘ses simgesini’ basılı tutup yukarı kaydırın, onu diğer kişilere de gönderebilirsiniz. Genel olarak, Twitter sesli mesajlaşma özelliği, WhatsApp ve Instagram gibi diğer uygulamalardaki sesli mesajlara benzer şekilde çalışır.

Haziran 2020’de Twitter, sesli tweet’leri duyurdu, bu da yazmak yerine bir tweet kaydedebileceğiniz anlamına geliyordu. Voice DM, bu özelliğin bir uzantısıdır ve temel olarak sesli tweet’leri doğrudan kişilerinize göndermenize olanak sağlıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli