Sıradaki içerik:

Kripto Paraya Vergi Gelecek Mi ? İşte Detaylar

e
sv

WhatsApp Gizlilik Politikasını Kabul Etmezsem Ne Olur?

44 okunma — 22 Şubat 2021 14:54
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WhatsApp Gizlilik Politikasını Kabul Etmezsem Ne Olur?

WhatsApp Gizlilik Politikasını Kabul Etmezsem Ne Olur? sorusunu cevapladık.  Yeni politikaya uyabilir veya alternatifler arayabilirsiniz. Yeni WhatsApp gizlilik politikası, kullanıcılarının büyük bir kısmı uygulamayı sildiği için  şirket tarafından geri alındı.

WhatsApp yeni gizlilik politikasını ikinci defa ortaya çıkardı. Bu sefer şirket, yeni WhatsApp gizlilik politikasında neler olduğu hakkında daha ayrıntılı açıklamalar yayınladı. Öyleyse, “WhatsApp gizlilik politikasını kabul etmezsem ne olur? cevapları akıllarımıza düştü ne olur bir bakalım.

WhatsApp Gizlilik Politikasını Kabul Edin veya Silin

15 Mayıs’tan sonra WhatsApp gizlilik politikasını kabul etmezseniz WhatsApp hesabınız devre dışı kalacaktır. WhatsApp, bir hesabı devre dışı bırakma aşamalarını gösteren bir SSS sayfası oluşturdu buraya göz atabilirsiniz.

Sayfada “kısa bir süre” için çağrı ve bildirim alabileceğinizi, ancak WhatsApp’tan mesaj okuyamayacağınızı veya mesaj gönderemeyeceğinizi söylüyor. Yani WhatsApp hesabınız orada olacak, ancak onu kullanamayacaksınız.

15 Mayıs’tan sonra, etkin olmayan hesaplar için WhatsApp politikası hesabınıza uygulanacaktır. Bu, yeni gizlilik politikasını kabul etmediğiniz sürece WhatsApp hesabınızın 120 gün içinde devre dışı kalacağı ve silineceği anlamına gelir. Yani WhatsApp gizlilik politikasını kabul etmezseniz silinecek.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli