Geçtiğimiz günlerde Spy Hackerz sitesinden Mectruy ve Nobody tarafından Ermenistan operasyonu yapılarak 101 adet Yunanistan sitesi hacklenmişti. Bu seferde tekrar Spy Hackerz sitesi admini Katib’den farklı bir operasyon yapılarak 1200 site hacklendi.

KatiB Kimdir?

  • Siber Basın:
    Şimdi öncelikle sizi tanıtmak ve tanımak istiyoruz. Hack hayatınıza nasıl başladınız? Sizi buraya çeken etkenler nelerdir?
  • Katib: 23 yaşında yeni üniversite mezunu biriyim. Hastalık yüzünden tam mezun olamadık ama sağlık daha önemli ?  Mardin’liyim. Hack’e 2016 başlarında girdim. O zaman da liseden mezun olmuştum ve zamanımın çoğu bilgisayar başında geçiyordu. Benim de gördüğüm haberler yüzünden az da olsa merakım olmuştu. Merağımı gidereyim bakayım neler var diye bakarken bugüne kadar gelmiş olduk. Herhangi bir etken yok beni buraya çeken ama bilgisayar işleri uğraşan insanlar bence bir noktada bu işlere merak salıyor. Bir oyun indirirken hilesi nasıl olur vesaire gibi. Benim de bu yoldan çıkarak gelişti

Devamı:  İnternetin Görünmez Yüzünü PrivateHackers Yöneticisi KatiB Anlatıyor!

1200 Adet Web Sitesi Hacklendi!

 

Katib 1200 web sitesini hackledi !

Katib isimli hacker tarafından bugün yapılan paylaşımda 1200’den fazla sitenin hacklendiği bildirildi. Sitelerin ana sayfasına ingilizce olarak ” Ne Mutlu TÜRK’ÜM DİYENE, TÜRKÜN GÜCÜNÜ GÖRECEKSİNİZ.!” yazan Katib Spy Hackerz logosunu koyarak Azerbaycan ülkesini desteklediğini belirtti.

Türkiye’nin en büyük hack forumları’ndan biri olan Spy Hackerz sitesi saldırılarına devam edecek mi merak konusu.

 

 

 

 

 

 

Share.

Siber dünyada gerçekleşen tüm olayları, hack haberlerini, teknoloji gelişmelerini ve bir çok konuda bilgilendirici makaleleri araştırıp sizler ile paylaşıyorum.

1 Yorum

Leave A Reply

Exit mobile version