e
sv

4K Televizyonlarda Büyük İndirim !

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Belli dönemlerde indirimli teknoloji ürünleri de satan perakende zincirlerine şimdi de Samsung 4K kavisli televizyon fırsatı geliyor. A101‘de 16 Nisan 2020 tarihinde yapılacak bir kampanya ile Samsung 55RU7300 4K televizyon satılacak. UHD yani 4K desteği sunan bu televizyon markanın bir dönem pazarladığı kavisli ekran teknolojisine sahip.

4K televizyon almak isteyenler bu fırsatı kaçırmasın!

A101‘in sunmuş olduğu bu televizyon fırsatının fiyatı ise 4.299 TL olarak açıklandı. Televizyonun şu an internetteki fiyatlarına baktığımızda ise en ucuz 4.999 TL fiyat etiketini görüyoruz. Yani A101 bu sefer makul bir fiyat etiketi sunmayı başarmış.

Öte yandan Samsung 55RU7300 4K modelinin Samsung çevrimiçi mağazasındaki fiyatı ise 6.099 TL. Yani markanın kendisi bile oldukça yüksek bir fiyattan satıyor bu televizyonu.

HDR desteği sunan bir televizyon olan bu model, markanın PurColor adını verdiği gerçekçi bir renk teknolojisi ile donatılmış. Akıllı TV özelliği de olan televizyonun Amazon Alexa ve Google Asistan desteği ile geldiğini de belirtelim. Televizyonun enteresan bir özelliği ise Samsung‘un rakibi Apple’ın AirPlay 2 desteğine sahip olması. Bu sayede Samsung 55RU7300 4K televizyon ile iPhone modelleri arasında iletişim sağlanıyor ve iPhone, iPad ve Mac bilgisayarlardaki görüntü televizyona aktarılabiliyor.

Bu tarz kampanyalarda olduğu gibi bu modelin her A101 mağazasında bulunamayacağını ve televizyon adedinin stoklarla sınırlı olacağını belirtelim. Bugünlerde evdeki televizyonunuzu değiştirmeyi planlıyor ve ağzına kadar teknoloji dolu bir model arıyorsanız Samsung 55RU7300 4K kampanyasına bir göz atın deriz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli