e
sv

Apple Car Lansmanı Beklenenden Daha Erken mi Gerçekleşecek?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple Car Lansmanı Beklenenden Daha Erken mi Gerçekleşecek?

Apple Car birçok nedenden ötürü her zaman haberlerde yer aldı ve şimdi lansman tarihi de onlardan biri. Project Titan bünyesinde inşa edilen Apple Car, öne çıkan isimler ve Apple’ın etrafında aldığı kararlar nedeniyle oldukça ilgi çekici.

Geçen yıl Apple, Project Titan’ın işgücünü 200 çalışanı azalttığında, kitleler bu rüya projenin artık soğuk torbaya gireceğini düşünmeye başladı. Ancak, son raporlar Apple Car’ın Eylül 2021’de gelebileceğini gösteriyor. Ancak, bu sadece Insideevs tarafından Tayvanlı bir gazete olan Economic Daily News’in bir haberine dayanarak yapılan bir varsayım .

Bu Tayvan yayınına göre Apple, tedarikçilerinden kendi kendine sürüş teknolojisine sahip elektrikli otomobili için parça üretimini hızlandırmalarını istiyor. Raporda ayrıca Heda, Bizlink-KY, vb. Gibi Apple tedarikçilerine önümüzdeki Apple Car için parça üretmeleri söylendi.

İddialar oldukça inanılmaz çünkü başlangıçta Apple Car’ın 2024 civarında piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Her neyse, gerçeklerin hiçbiri herhangi bir resmi makam tarafından onaylanmadı ve doğrulanana kadar bir söylenti olarak hizmet edecek.

Yine de, Apple Car’ın Boru Hattında olduğundan ve er ya da geç geleceğinden emin olduğumuz bir şey söyleyebiliriz.

Apple Car veya Project Titan Neden Tutulacağı Söyleniyor

Apple, uzun yıllardır elektrikli otomobil projesi üzerinde çalışıyor. Şirket önemli miktarda yatırım yaptı, bazı ünlü otomobil üreticileriyle ortaklık kurdu ve otonom teknolojiler için patent başvurusunda bulundu.

Buna Apple’ın rüya projesi diyebiliriz ve yaygın olarak Project Titan olarak bilinir. Doğrulanmamış olsa da, Apple Car’ın orta boy bir elektrikli minibüs olmasını bekliyoruz.

Bir başka makale: Cyberpunk 2077 Hangi Ekran Kartlarında Oynanır ?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli