Sıradaki içerik:

2020 En Çok Satılan Akıllı Telefonlar

e
sv

Apple One Hindistan’da Piyasaya Sürüldü !

01 Kasım 2020 14:42
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple One Hindistan'da Piyasaya Sürüldü !

Apple One Hindistan’da Piyasaya Sürüldü işte detaylar. Birlikte verilen Apple hizmetleri abonelik planı Apple One Hindistan’da başlatıldı. Ülke, Rs 195 / ay ve Rs 365 / ay olarak fiyatlandırılan Bireysel ve Aile planı seçeneklerini alır.

Apple geçen ay Bireysel, Aile ve Premier planları ile paketleri tanıttı , ancak Apple One’ın çıkış tarihini açıklamadı. Şimdi hizmet, Premier plan hariç Hindistan’da başlatıldı. Bu, Hindistan’daki kullanıcılar için 2 TB iCloud alanı veya Apple News + anlamına gelmiyor.

Hindistan’da Apple One Planları ve Fiyatları

Apple One Hindistan'da Piyasaya Sürüldü !

Apple One Hindistan’da Piyasaya Sürüldü !

Hindistan’da Apple paketi, Apple One hizmeti için Bireysel ve Aile planlarını getiriyor. Bireysel plandan başlayarak, ayda 195 Rs karşılığında Apple Music , Apple TV + , Apple Arcade ve 50 GB iCloud saklama alanı elde edersiniz . Bunun yerine aile planını kullanırsanız, aynı paketi alırsınız, ancak Rs 365 / ay için yükseltilmiş 200 GB iCloud depolama alanıyla. Adından da anlaşılacağı gibi aile planı, Apple One Planınızı 5 kişiye kadar aile üyesiyle paylaşmanıza olanak tanıyor.

Hindistan’a gelmeyen üçüncü bir Apple One paketi de var. Apple News + ve yakında çıkacak olan Apple Fitness + ‘ı içeren birinci sınıf plan şu anda Hintli kullanıcılar için mevcut değil. Premier planın bir başka avantajı, aile paylaşımı ile 2 TB iCloud alanıdır. Apple Music, Apple TV +, Apple Arcade kullanıyorsanız ve ek iCloud saklama alanına ihtiyacınız varsa, Apple One paketleri harika. Buradan bir Apple One aboneliği edinebilirsiniz .

 

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli