Sıradaki içerik:

PlayStation 5 Ne Zaman Çıkacak?

e
sv

Apple Tiktok Hesabı Açtı !

25 Nisan 2020 20:20
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Çoğunlukla gençler arasında son derece tanınmış olan TikTok platformuna sonunda Apple da giriş yaptı. Bilmeyenler için belirtelim; TikTok kullanıcıların kısa videolar paylaşmasına izin vermek için geliştirilmiş keyifli bir video paylaşım platformu.

Apple artık resmi bir TikTok hesabına sahip!

Apple, son yıllarda sosyal ağlarda daha aktif hale geldi. Şirket bilhassa de iPhone ile çekilen fotoğraf ve videolar hakkında çeşitli müsabakalar düzenleyerek ve bunları sosyal medya hesaplarında paylaşarak gündemdeki yerini korumaya özen gösteriyor. Bu anlamda en aktif olduğu sosyal medya platformunun Instagram olduğunu söylemek galiba yanlış olmaz.

Son günlerde adını iPhone SE ile son derece sık duyduğumuz Apple, şimdi de kullanıcıların kısa videolar paylaşmasına izin vermek için geliştirilmiş bir platform olan tanınmış sosyal ağ uygulaması TikTok üzerinde resmi bir hesap oluşturdu. Hesap TikTok’ta dolaşan kullanıcılar tarafından kısa zamanda keşfedildi. Hesabın sahte olmadığını daha doğrusu gerçekten Apple’a ait olduğunu ise doğruluğunu sağlama rozeti vasıtası ile anlıyoruz. Hesabın mavi tike sahip olması bu hesabın  gerçekten de Apple‘a ait olduğunu gösteriyor.

Apple TikTok üzerinden açmış olduğu hesap üzerinden henüz bir paylaşım yapmış değil. Bunun yanısıra Apple’ın, resmi TikTok hesabından henüz herhangi bir kişi veya kurumu da takip etmediğini ve herhangi birisinin paylaşımını beğenmediğini de ilaveten belirtelim. Fakat önümüzdeki günlerde, Apple’ın bu platform üzerinden de paylaşımlar yapmaya başlayarak, ürün tanıtımlarını gerçekleştirmesi bekleniyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli