Sıradaki içerik:

2021 Porsche Taycan Fiyatı ve Özellikleri

e
sv

Bethesda’dan Indiana Jones Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

89 okunma — 21 Ocak 2021 17:16
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bethesda'dan Indiana Jones Çıkış Tarihi

Bethesda’dan Indiana Jones Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası, Son zamanlarda, Lucasfilm Games ve Bethesda Softworks yeni Indiana Jones oyununu duyurdu. Oyun erken geliştirme aşamasındadır ve şaşırtıcı Wolfenstein serisinde çalışan aynı stüdyo olan MachineGames oyunu geliştirmektedir.

Indiana Jones filmlerini seven hayranlar, duyurunun ardından şimdiden akıllarını kaybediyor. Ne yazık ki, şu anda oyun topluluğu Bethesda’nın Indiana Jones video oyunu hakkında çok az şey biliyor. Ancak, size bir şey vermek için Indiana Jones video oyunuyla ilgili tüm bilgileri ve söylentileri bir araya getirdik. Yani, daha fazla zaman kaybetmeden başlayalım.

Bethesda’nın Indiana Jones Çıkış Tarihi

Şu anda, Bethesda’nın Indiana Jones oyununun çıkış penceresi hakkında bilgi yok. Ancak oyun birkaç gün önce duyurulduğu için 2022’den önce yayınlanmayacağını söylemek güvenlidir.

Platformlar: Bethsada Indiana Jones Xbox’a Özel Olacak mı?

Microsoft, Bethesda Softworks’ü satın aldıktan sonra, yaklaşan Indiana Jones oyunları Xbox ve PC’ye özel olabilir . Ancak, oyunun diğer platformlar için de çıkma olasılığını dışlamak için henüz çok erken.

Hikaye

Şu anda sadece 30 saniyelik duyuru fragmanına bakarak oyunun hikayesini anlamak zor. Ancak IGN sayesinde Bethesda’nın Indiana Jones oyununun etkinliklerinin Vatikan Şehri’nde gerçekleşebileceğini biliyoruz. Oyunun hikayesi, Indiana Jones’un kariyerinin zirvesinde olduğu 1937 civarında da geçecek. Zamana bağlı olarak, oyuncuların oyundaki diğer şeylerin yanı sıra Nazilere karşı savaşacağını söylemek güvenlidir.

Harrison Ford’un Bethesda’nın Indiana Jones’una Katılması?

Ford’un önceki Indiana Jones oyunlarına dahil olduğu düşünüldüğünde, oyuncunun Bethesda’nın oyununda Indie için seslendirme yapıp yapmayacağını söylemek zor. Ayrıca, Ford, 2022’de gösterime girmesi planlanan son Indiana Jones filminde zaten meşgul. Kısacası, Harrison Ford’un Bethesda’nın Indiana Jones’unun geliştirilmesinde rol oynadığı şüpheli.

Bethesda’dan Indiana Jones Oyunu Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası konusunu sizler için derledik. Umarım faydalı olmuştur.

Bir başka makale: Horizon Forbidden West Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli