Sıradaki içerik:

İnstagram Toplu Takipçi Çıkarma Uygulamaları

e
sv

Call Of Duty 2021 Çıkış Tarihi ve Detaylar

09 Şubat 2021 21:17
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call Of Duty 2021 Çıkış Tarihi

Call Of Duty 2021 çıkış tarihi geçtiğimiz günlerde, 4 Şubat’taki Kazanç Çağrısı sırasında Activision Blizzard, 2021 için yeni bir Call of Duty çıkacağını onayladı. Yani, bu yıl yeni bir Call of Duty unvanı alacağımız oldukça açık.

Activision’ın ücretsiz oynanabilen oyunu Call of Duty Warzone, 2020’de inanılmaz derecede iyi çalıştı; 2021’de de milyonlarca oyuncu oyunu oynamaya devam ediyor. Üstelik 2020’nin bağımsız COD oyunu olan Call of Duty: Black Ops Cold War , franchise için daha da fazla oyuncu kazandı. Stüdyo, 2021’de franchise’a yeni bir “premium” deneyim getirmeye hazırlanıyor.

Call Of Duty 2021 Beklenen Çıkış Tarihi

Resmi olarak, yeni Call of Duty 2021 başlığının belirli bir sürüm penceresi yoktur. Ancak, geçmiş Activision kayıtlarını göz önünde bulundurarak, yaklaşan COD başlığının Ekim / Kasım’da piyasaya sürüleceğini varsaymak güvenlidir.

Call of Duty 2021 Tanıtımı

Activision Blizzard, geçen yıl Ağustos ayında Call of Duty: Black Ops Soğuk Savaş’ı duyurdu. Activision, genellikle her yıl Mayıs ayında yeni Call of Duty unvanını ortaya çıkarıyor. Bununla birlikte, COD: Black Ops Soğuk Savaşı, devam eden COVID-19 salgını nedeniyle biraz ertelendi.

Geçmişteki trende bakarsak, Activision bu yılın Mayıs ayında yeni Call of Duty 2021’i ortaya çıkarabilir. Dahası, aynı zamanda muhtemelen oyun için kısa bir teaser göreceğiz.

Warzone ile Entegrasyon Yapılacak

Geçtiğimiz haberlerde  Warzone 50 milyon kullanıcıya ulaşmıştı. Geçtiğimiz yıl Activision, Call of Duty: Black Ops Cold War, Modern Warfare ve Warzone gibi üç oyununu birleştirdi . Bu entegrasyon hem stüdyo hem de oyuncular için inanılmaz derecede iyi çalıştı. Neyse ki, Activision’ın son kazanç çağrısına göre, stüdyo 2021’de yeni Call of Duty ile birlikte aynı trendi izleyecek.

Activision Başkanı Rob Kostich, Call of Duty 2021 unvanının Warzone’a paralel olacağını doğruladı. Dahası, Warzone’un yeni COD 2021 başlığıyla entegrasyonunun, Activision’ı Modern Warfare’i paketin dışında bırakmaya teşvik etme ihtimali vardır. Ya bu ya da oyuncular dört oyunun içeriğini tamamen indirme seçeneğine sahip olacak.

Studio: Yeni COD 2021 Oyununu Kim Geliştiriyor?

Resmi olarak, yaklaşan Call of Duty oyununu hangi stüdyonun geliştireceğini bilmiyoruz. Geçen yılki Black Ops Cold War, Treyarch tarafından geliştirildi. Bununla birlikte, bazı söylentilere göre , yaklaşan COD unvanını geliştirme örtüsü Balyoz Oyunlarına devredilecek. Bilmeyenler için, Sledgehammer Games, 2017’nin Call of Duty: WWII gibi çeşitli Call of Duty oyunlarıyla tanınıyor.

Call of duty 2021 çıkış tarihi konusunda neler olacak merak konusu.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli