Sıradaki içerik:

Pfizer ve BioNTech COVID-19 Aşısı %95 Sonuç Aldı

e
sv

Call Of Duty Mobile 2020’nin En İyi Mobil Oyunu Adaylığına Layık Görüldü

19 Kasım 2020 23:13
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call Of Duty Mobile 2020'nin En İyi Mobil Oyunu Adaylığına Layık Görüldü

Oyun Ödülleri, çeşitli kategoriler için 2020 adaylarını açıkladı ve en iyi mobil oyun adaylarında Call Of Duty Mobile ‘da bulunuyor. The Last of Us Part 2, Genshin Impact ve Raji: An Ancient Epic gibi birçok popüler oyun, kendi kategorilerinde aday gösterildi.

‘En İyi Mobil Oyun’ kategorisine gelince, Activision’ın Call of Duty Mobile adaylığı ödüllendiriyor. Dahası, Innersloth’un çıkış filmi ‘Aramızda’ da aynı kategoride aday gösterildi.

Call of Duty Mobile , The Game Awards 2019’da ‘En İyi Mobil Oyun’ unvanını kazandı. Bu nedenle, Activision’ın mobil oyununun bu yılki adaylar listesinde de yer alması şaşırtıcı değil. Ancak ilginç olan, indie oyunu ‘ Aramızda ‘ ödül için COD Mobile’a karşı ayak basacak.

Ayrıca Genshin Impact, Legends of Runeterra ve Pokemon Cafe Mix de COD Mobile ve Aramızda’a aday gösterildi.

Çinli video oyunu yayıncısı miHoYo bilmeyenler için 28 Eylül 2020’de Genshin Impact’i yayınladı. Oynaması ücretsiz aksiyon rol yapma oyunu PS4, Windows, Switch, Android ve iOS’ta mevcuttur. Dünya çapında milyonlarca oyuncu ile 2020’nin en popüler oyunlarından biri diyebilirsiniz .

Öte yandan, Legends of Runeterra, oynaması ücretsiz bir dijital koleksiyon kart oyunudur. Valorant ve League of Legends’ın geliştiricisi Riot Games, oyunu Nisan 2019’da Windows, Android ve iOS için piyasaya sürdü.

Son olarak, Pokemon Cafe Mix Nintendo ve The Pokemon Company tarafından Nintendo Switch, Android ve iOS için yayınlandı. Haziran 2020’de çıkan, oynaması ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Yani, bunlar The Game Awards 2020’deki beş ” En İyi Mobil Oyun ” adayı . Ayrıca, The Last of Us Part II , Animal Crossing: New Horizons, Ghost of Tsushima, Doom Eternal, Final Fantasy VII Remake ve Hades aday gösterildi.

Kaynak : https://fossbytes.com/call-of-duty-mobile-among-us-nominated-for-best-mobile-game-2020/
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli