Sıradaki içerik:

Turkcell’den Oyun Platformu Hamlesi!

e
sv

Call of Duty Mobile, İlk Yılında 300 Milyon Oyuncuyu Aştı !

24 Ekim 2020 14:30
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 Activision , geçen yıl Ekim ayında Call of Duty Mobile’ı piyasaya sürdü ve bir yıl içinde en büyük mobil video oyunlarından biri oldu. Call of Duty Mobile, ilk ayında 150 milyon kez indirildikten sonra en hızlı büyüyen mobil oyunlardan biri oldu.

300 Milyon Kişi İndirdi !

Call of duty mobile

Call Of Duty Mobile

Activision, Call of Duty Mobile’ın başarılı ilk yılını kutlarken, stüdyo, mobil oyunun dünya çapında 300 milyondan fazla indirmeye sahip olduğunu duyurdu.

Activision Blizzard, Activision’da Mobil Ürün Yönetimi Kıdemli Direktörü Matt Lewis’in yer aldığı bir tweet aracılığıyla hayranlarına duyurdu.

Videoda Lewis, mobil oyunun dünya çapında 300 milyon indirmeyi tamamladığını belirtiyor. Lewis’e göre Call of Duty Mobile’ın inanılmaz başarısı için çeşitli faktörler rol oynuyordu, bunlardan biri yeni güncellemelerin ve içeriğin “rakipsiz” hızıydı.

Yeni Güncellemeler Gelecek !

Lewis, oyuncuların önümüzdeki günlerde COD Mobile’da bazı önemli güncellemeler alacaklarına da dikkat çekti. Battle royale haritasında oldukça heyecan verici yeni oyun alanları olacak. Ayrıca, COD Mobile Multiplayer, franchise’ın en ikonik haritalarından ve oyun modlarından bazılarını alacak.

Bilmeyenleriniz için, Call of Duty Mobile geçtiğimiz günlerde birinci yıl dönümünü kutlamak için en büyük güncellemelerden birini yayınladı. Daha da gelişecek bu oyun ses getirecek gibi.

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli