Sıradaki içerik:

Deep Web, Darknet ve Dark Web Arasındaki Fark Nedir?

e
sv

Call Of Duty Mobile Season 12 Ne Zaman Çıkacak

30 Ekim 2020 13:42
avatar

admin

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call Of Duty Mobile Season 12 Ne Zaman Çıkacak

Call of Duty Mobile Season 12 çıkış tarihi ne zaman ? Birkaç gün önce Call of Duty Mobile, oyunun birinci yıl dönümünü kutlamak için Sezon 11 güncellemesini yayınladı. Sezon 11’de keşfedilecek çok sayıda harika içerik var, ancak oyuncular zaten Sezon 12’nin yayınlanması için çaresiz durumda.

Maalesef şu an itibariyle için resmi bir çıkış tarihi yok. Ancak yeni sezonun 12 Kasım’da yayınlanabileceğine dair spekülasyonlar var.

Call of Duty Mobile Season 12 Kasım’da Çıkabilir !

Oyun, Call of Duty Mobile Season 11 Battle Pass’in 13 gün içinde sona ereceğini gösteriyor. Yani, Sezon 11 Savaş Bileti’ni tamamlamak için son tarih 11 Kasım’dır. Genel olarak, Call of Duty Mobile yeni sezonu mevcut sezonun savaş geçişi sona erdiğinde başlatır. Bu trende baktığımızda Call of Duty Mobile’ın yeni sezonu 12 Kasım’da başlayacağını söyleyebiliriz.

Call of Duty Mobile’ın Battle Pass‘ı daha da genişletebileceğini unutmayın. Böyle bir durumda Call of Duty Mobile Season 12’nin çıkış tarihi de ertelenebilir. Yine de, Call of Duty Mobile’dan Sezon 11 Savaş Geçişini uzatmaya dair bir haber yok. Yani, şu anda endişelenmenize gerek yok.

Ne yazık ki, Sezon 12’nin piyasaya sürülmesiyle Call of Duty Mobile‘ın birinci yıl dönümü kutlamaları sona erecek. Elbette yeni sezonda harika yeni içerikler alacağız, ancak mevcut içeriğin bir kısmına da veda etmemiz gerekecek.

Örneğin, yeni ‘ Alcatraz ‘ Battle Royale haritası 11. Sezon ile birlikte gitmiş olacak. Ayrıca, oyuncuların takılabileceği keyifli bir yer olan ‘The Club’ın Sezon 12’de mi bizimle kalacağını bilmiyoruz. değil.

Üstelik çıkacak sezon tamamen süpriz olacak, Yani, 11. Sezon gibi , 12. Sezonda çıkınca herşey süpriz olacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli