Sıradaki içerik:

Kuzey Koreli Hackerlar İş Tekliflerine Dayalı Saldırılar Düzenledi

e
sv

Call Of Duty Mobile Sezon 12 Güncellemesi Haftaya Yayınlanacak

07 Kasım 2020 13:19
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call Of Duty Mobile Sezon 12 Güncellemesi Haftaya Yayınlanacak

 

Call of Duty Mobile Sezon 11 güncellemesi, COD Mobile’daki en büyük güncellemelerden biriydi. Tüm aksaklıklara ve hatalara rağmen , birinci yıl dönümü güncellemesi oyuna pek çok şaşırtıcı içerik getirdi. Call Of Duty Mobile Sezon 12  ne zaman gelecek bir göz atalım.

Ancak tüm güzel şeyler sona ererken Call of Duty Mobile Season 11 de birkaç gün içinde bizden ayrılacak. Bu nedenle oyuncular, önümüzdeki hafta sonunda yayınlanması beklenen Sezon 12 güncellemesini bekliyorlar .

Call Of Duty Mobile Sezon 12 Çıkış Tarihi Ne Zaman ?

Sezon 11 Savaş Bileti sayfası, Call of Duty Mobile Sezon 12 güncellemesinin önümüzdeki hafta 11 Kasım’da yayınlanabileceğini ima ediyor.

Edinilen bilgilere göre , Call of Duty Mobile Battle Pass sayfası, Sezon 11 Savaş Geçişinin dört gün içinde sona ereceğini gösteriyor, yani 11 Kasım’da. Genel olarak, COD mobil yeni güncellemeyi mevcut Savaşın sona ermesinden bir gün önce yayınlar. Geçmek. Ancak yeni Sezon, Savaş Geçidi’nin sona ermesinden bir gün sonra başlayacak. Dolayısıyla, bu eğilimi göz önünde bulundurarak Call of Duty Mobile Season 12 çıkış tarihi 11 Kasım olabilir.

Şimdi 12. Sezonun Hackney Yard haritasını Multiplayer’da tanıtacağı doğrulandı. Oyuncular Hackney Yard için heyecanlı çünkü bu Modern Warfare 2’nin hayranlarının en sevdiği harita.

Gece Modu Haritaları Geliyor !

Ayrıca, bazı söylentilere göre, yakında çıkacak olan Çok Oyunculu harita Gece Modu’na sahip olabilir . Gece Modu hakkında konuşursak, önümüzdeki sezon çok beklenen Gece Görüş gözlüğü de tanıtabilir.

Call of Duty: Mobil oyuncular geçen yıldan beri uygun bir gece modu istiyorlar. Geliştiriciler, 11.Sezonda Cadılar Bayramı Standoff Haritası’nı geri getirdiler ; ancak bu yeterli değildi. Dolayısıyla, Sezon 12’de bir gece modu alma olasılığı oldukça heyecan verici.

Call of Duty Mobile twitter adresinde yapılan duyuruya göre gece haritaları yeni sezonda bizleri bekliyor.

softexen.com

Kaynak : https://fossbytes.com/call-of-duty-mobile-season-12-update-release-date/
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli