Sıradaki içerik:

Birçok Web Sitesi Eski Android Akıllı Telefonlarda Bozulacak

e
sv

Call Of Duty Mobile Yeni ‘Refitter’ BR Sınıfı Çıkış Tarihi Onaylandı

09 Kasım 2020 13:46
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call Of Duty Mobile Yeni 'Refitter' BR Sınıfı Çıkış Tarihi Onaylandı

Son zamanlarda, Call of Duty Mobile , Sezon 12 güncellemesinin bu hafta 11 Kasım’da yayınlanacağını doğruladı . Sezon 11 gibi, önümüzdeki sezon, yeni bir battle royale sınıfı da dahil olmak üzere birçok harika oyun içi içerik sunacak. Call Of Duty Mobile Refitter çıkış tarihi ne zaman bir bakalım.

Oyuncuların Biraz Daha Beklemesi Gerekecek !

Call of Duty Mobile’ın son Twitter gönderisine göre, yeni ‘Refitter’ BR sınıfı 4 Aralık 2020’de çıkacak. Bu nedenle, oyuncuların yeni battle royale sınıfını deneyebilmeleri için biraz daha beklemeleri gerekecek.

Diğer Call of Duty Mobile Battle Royale sınıfları gibi, ‘Refitter’ BR sınıfının iki yeteneği vardır, yani, Aktif ve Pasif. ‘Zırh Paketi’ olarak adlandırılan Aktif yetenek, oyuncu ve takım arkadaşları tarafından kullanılabilen zırh paketlerini düşürür. Zırh paketlerindeki her oyuncu, kafa hariç mermi hasarını azaltmaya yardımcı oluyor.

Call Of Duty Mobile Refitter Çıkış Tarihi

Öte yandan, Refitter BR sınıfının Pasif yeteneği ‘Mühendis’ olarak adlandırılıyor. Bu yetenek oyuncunun zırhını ve aracını yavaşça onarır ve dayanıklılığını artırıyor.

Ne yazık ki, yeni Call of Duty Mobile ‘Refitter’ BR sınıfı herhangi bir çaba gösterilmeden oyunculara teslim edilmeyecek. Her zaman olduğu gibi, COD Mobile bunu birkaç gün boyunca canlı olacak öne çıkan bir etkinliğe dahil edecek. Oyuncuların ‘Refitter’ battle royale sınıfının kilidini açmak için birkaç oyun içi görevi tamamlaması gerekecek.

Oyuncular öne çıkan etkinlik aracılığıyla BR sınıfının kilidini açmazsa, sınıfın Kredi Mağazasına gelmesini beklemek zorunda kalacaklar.

Konu başındayken COD Mobile Sezon 12 güncellemesi Hackney Yard Multiplayer haritasını da tanıtacak. Dahası, yeni harita oyunda çok beklenen ‘ Gece Modu’na sahip olacak .

Ne yazık ki COD Mobile Sezon 12’nin piyasaya sürülmesiyle birlikte oyuncular ‘ Alcatraz ‘ haritasına veda etmek zorunda kalacak . COD Mobile, 11. Sezonda yeni battle royale haritasını tanıttı ve hızlı teması nedeniyle anında hayranların favorisi haline geldi.

Kaynak : https://fossbytes.com/call-of-duty-mobile-season-12-refitter-battle-royale-class/
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli