Sıradaki içerik:

Ölümden Sonra Otomatik Olarak Facebook Hesabı Nasıl Silinir ?

e
sv

Call of Duty Warzone Mobile Gelebilir !

30 Ekim 2020 20:11
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Warzone Telefonlarımıza Gelebilir !

Activision açık bir şekilde Warzone Mobile anlamına gelen “WZM” yazan bir iş ilanı verdi. Yani bundan anlacağımız konu Call of Duty Warzone Mobile mı geliyor konusu idi.  O zamandan beri Call of Duty: Warzone fanatikleri, battle royale oyununun mobil cihazlara gelip gelmeyeceğini merak ediyorlardı.

Call of Duty: Warzone Mobile Geliyor Mu ?

Warzone oyuncuları seviniyor çünkü Activision kısa süre önce Warzone’u mobil dahil yeni bölgelere genişletmek istediklerini doğruladı. Zaten mevcut Call of Duty Mobile’dan ayrı bir birinci şahıs nişancı mobil oyunu olacak .

Activision’ın 3. Çeyrek Kazançları çağrısı sırasında , Amerikan video oyunu yayıncısı COD Warzone ve yaklaşan Call of Duty Black Ops: Cold War için gelecekteki planlarını açıkladı . Bunun dışında Activision Başkanı Rob Kostich, tüm platformlarda Call of Duty franchise’ına ilişkin bazı yanıcı soruları yanıtladı.

Goldman Sachs’tan bir Analist olan Mike NG, Activision’a “Warzone’u mobil cihazlarda kullanıma sunarak gerçekten çapraz platform yapmak için herhangi bir fırsat olup olmadığını  sordu. Şaşırtıcı bir şekilde, Kostich onlar genişletmek istediğiniz söyleyerek soruyu yanıtladı Warzone mobil platformlarda taşıyarak coğrafi olarak.

Ayrıca Activision, stüdyonun “mobil deneyimi konsol ve PC’de olanlarla” birleştirmek istediğini doğruladı Bu nedenle, Warzone’u mobil cihazlar için piyasaya sürdükten sonra Activision, oyunu PC, konsol ve mobil cihazlar arasında çapraz platform yapmak istiyor.

Biraz Beklememiz Gerekecek !

Kostich, COD Warzone Mobile’da şu an için başka duyuruları olmadığını söyledi. Yani Warzone’u mobil cihazlarda görmeden önce biraz daha beklememiz gerektiğini söyleyebilirsiniz.

 

Dikkat Çeken Konu  : Call Of Duty Mobile Season 12 Ne Zaman Çıkacak

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli