e
sv

Cyberpunk 2077 Geri Ödemeleri Reddediliyor !

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cyberpunk 2077 Geri Ödemeleri Reddediliyor !

Cyberpunk 2077 Geri Ödemeleri Sony Microsoft Tarafından Reddediliyor. Cyberpunk 2077 nihayet vahşi doğada çıktı, ancak ne yazık ki oyun mevcut nesil konsollarda biraz karışık . Çok düşük çözünürlük, ayrıntı eksikliği, 15 fps’ye kadar düşebilen kare hızları ve tabii ki tonlarca aksaklık – oyun temel Xbox One veya PS4’te neredeyse oynanamaz ve hayranlardan yakın zamanda yapılan bir özürde , CD Projekt Red, kesinlikle geri ödeme talep etmeyi öneriyor gibiydi. Görünüşe göre bu o kadar kolay değil. 

Cyberpunk 2077 Geri Ödemeleri Reddediliyor !

CDPR’nin özür dilemesinden bu yana geçen birkaç gün içinde, çok sayıda kişi geri ödeme taleplerinin Sony ve Microsoft tarafından reddedildiğini bildirdi . Temel olarak, PlayStation veya Xbox’ta dijital olarak bir oyun satın alırsanız, para iadesi almak için oyunun tamamen bozuk olduğunu, hatta başlamadığını göstermeniz gerekir. Sadece çirkin, çirkin ve kusurlu bir oyun geçerli değildir. Bu, özellikle Cyberpunk 2077’de olduğu gibi yamalar vaat edilmişse geçerlidir.

CEO Marcin Iwinski tüm geri ödeme fikrini geri getirmeye çalıştı.

Oyuncuları oyuna geri dönmeye teşvik etmiyoruz. Oyunu orijinal konsollarda iyileştirme şansı vereceklerini umuyoruz. Geçen hafta sonu bir düzeltme yapıldı. Yedi gün içinde başka bir gelecek var. Ancak [geri ödeme] seçeneği var.

Bu arada, iş geliştirmeden sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Michal Nowakowski, şirketin yakın zamandaki özrü CDPR’nin Sony ve Microsoft’tan özel muamele görüyor gibi görünmesine karşın, aslında durum böyle değil. Başka bir deyişle, hayranların para iadesi istemesini önererek silahın üzerinden atlamışlar gibi görünüyor …

Vitrinlerinde dijital olarak piyasaya sürülen her ürün için Microsoft ve Sony’nin para iadesi politikaları olduğunu anlamalısınız. Ortaya çıkan çeşitli makalelere rağmen, işler sadece bizim için açılıyor, aslında bu doğru değil. Bu politikalar yürürlüktedir ve her zaman yürürlüktedir. Bizim için özel olarak açılmıyorlar. PlayStation Network veya Microsoft’un vitrininde herhangi bir oyun satın almış olan herkes para iadesi isteyebilir.

CDPR, geri ödemelerle ilgili yardım arayanlar için bir e-posta adresi ayarladı (helpmerefund @ cdprojektred.com ), bu nedenle, sorun yaşıyorsanız, belki bir deneyin geri dönüş alabilirsiniz. 

Cyberpunk 2077 şu anda PC, Xbox One ve PS4’te mevcuttur ve Xbox Series X / S ve PS5’te geriye dönük uyumluluk aracılığıyla oynanabilir.

Bir başka haber: Eski Cisco Mühendisi İki Yıl Hapis Cezasına Çarptırıldı! 

Kaynak

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli