Sıradaki içerik:

Assassin’s Creed Valhalla Güncellemesi 1.1.2 Tüm Platformlarda

e
sv

Cyberpunk 2077 Modu Oyunu Hızlandırıyor

59 okunma — 16 Şubat 2021 16:37
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cyberpunk 2077 Modu Oyunu Hızlandırıyor

Cyberpunk 2077 modu oyunu hızlandırıyor, Bu yeni mod, eski bilgisayarlara sahip olanların oyunu daha iyi çalıştırmasına yardımcı olabiliyor.

Cyberpunk 2077 , başka bir modun gelişine tanık oldu ve bu, oyunu daha eski ve / veya daha düşük ila orta sınıf bir bilgisayarda iyi kare hızlarında çalıştırmak için mücadele edenler için büyük bir yardımcı olabiliyor.

İLGİLİ İÇERİK En İyi Cyberpunk 2077 Modu BLOG

Cyberpunk 2077 Modu Oyunu Hızlandırıyor

” Özelleştirilmiş Optimizasyon ” modu, “Genel Optimizasyon” yani oyunu hızlandırma için birebirdi. Adından da anlaşılacağı gibi, oyunun daha iyi çalışmasını sağlamak için yapılan bu mod oldukça başarılı gözüküyor.

Buradaki ana itici güç, işleme mesafesini “büyük ölçüde düşürmektir”, böylece uzağı göremezsiniz ve PC’nin o kadar fazla render etmesi gerekmez. Mod yazarının açıkladığı gibi, bu, daha eski bir işlemcinin iş yükünü büyük ölçüde azaltarak saniyedeki kare sayısını (fps) artırır.

Görünüşe göre bir GTX 1060 grafik kartı ile 3. nesil Intel CPU (Core i7-3770, dört çekirdekli) üzerinde test edildiği gibi, kare hızları 1080p’de yaklaşık 21 fps’den 1600 x 900’de 50 fps’ye yükseldi (‘ultra’ ayrıntılar), çok daha akıcı bir deneyim (çözünürlük düşüşüyle ​​de olsa).

Az GPU Harcıyor

Mod yazarı ayrıca, modun notlarında ( Nexus Mods’ta ) detaylandırıldığı gibi, Nvidia’nın kontrol panelinde GeForce GPU sahipleri tarafından uygulanması gereken çeşitli ayarların olduğunu da belirtiyor . Görünüşe göre “GPU yüklerini azaltmak için planlanan güncellemeler” de var.

Oyunun grafiklerinde ince ayarlar yaparken, Cyberpunk 2077’nin bazı ses sorunlarını da ele almak isteyebilirsiniz. Bunu, ses çıkışını daha iyi dengelemek için 800 ses dosyasına biraz ince ayar sihirbazlığı uygulayan bu mod ile yapabilirsiniz (bu, farklı öğelerin göreceli ses seviyeleri söz konusu olduğunda her yerde olabilir, örneğin konuşma ve ses efektleri veya müzik).

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli