e
sv

Cyberpunk 2077 Yorinobu’nun Dairesinde Kalıntı Nasıl Bulunur?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cyberpunk 2077 Yorinobu'nun Dairesinde Kalıntı Nasıl Bulunur?

Cyberpunk 2077 Yorinobu’nun Dairesinde Kalıntı Nasıl Bulunur? Cyberpunk 2077 Braindance, CD Projekt Red’in oyuna dahil ettiği en güzel şeylerden biri. Braindance’yi, insanların gördükleri her şeyi hissedebildikleri, sanal gerçekliğin gelişmiş versiyonu olarak düşünebilirsiniz. Örneğin, Cyberpunk 2077 Braindance eğitiminde V, bir mağazayı soyarken vurulan bir haydutun anılarını görüyor. Tüm sahneye haydutun gözlerinden tanık olmanın yanı sıra, V aslında vurulmanın acısını da hissediyor.

Fütürist dünyada, oyuncular belirli ipuçlarını bulmak için Cyberpunk 2077 Braindance’yi kullanabilirler. Bu nedenle, öğreticiyi tamamladıktan hemen sonra V, Yorinobu’nun dairesinde bir yadigâr bulmak için bir kadının, Evelyn’in anılarını görür. Şimdi, Cyberpunk 2077 braindance özelliğine alışmak ilk başta zor gelebilir. Dahası, yeni oyuncuların kendilerini Yorinobu’nun dairesinde sıkışıp kalıntıları bulmakta zorlandıkları anlamına gelir. Endişelenmeyin, çünkü bu Cyberpunk 2077 Braindance kılavuzunda size bu oyun içi özellik hakkında her şeyi anlatacağız. Öyleyse başlayalım.

Cyberpunk 2077 Yorinobu’nun Dairesinde Kalıntı Nasıl Bulunur?

Cyberpunk 2077 Braindance Katmanları

Braindance’nin düzenleme modunda, oyuncular üç farklı katman, yani Görsel, İşitsel ve Termal arasında geçiş yapabilirler. Yorinobu’nun dairesinde kalıntı bulmak istiyorsanız, bu BD katmanlarını anlamak önemlidir.

Not: Farklı BD katmanları arasında geçiş yapmak için, PC’deki varsayılan tuş “Shift” tir.

Görsel Katman

Cyberpunk 2077 BD’nin görsel katmanı, önünde tam olarak ne olduğunu görmenizi sağlar. Küçük ayrıntıları görmenize yardımcı olan bir kamera aracılığıyla bir kişinin hafıza kaydına şahit oluyorsunuz. Örneğin, silahı geçen birini tespit etmek için kamerayı hareket ettirebilir ve ardından daha fazla bilgi toplamak için onu tarayabilirsiniz.

Ses Katmanı

Cyberpunk 2077 Braindance’nin ses katmanında, oyuncular farklı kaynaklardan gelen yeşil dalgaları görebilirler. Bu yeşil dalgalar, önemli konuşmaları veya diğer temel sesleri duymanızı sağlayarak size bazı kritik bilgiler sağlar.

Termal Katman

Üçüncü ve son Cyberpunk 2077 BD katmanı, tüm mekandaki sıcak / soğuk imzalarını taramanızı sağlar. Bununla masa lambası, bilgisayarlar ve insanların vücutları gibi şeyleri toplayabilirsiniz.

Yorinobu’nun Dairesinde Kalıntı Nasıl Bulunur?

İlk olarak, hikayeyle bağlantı kurmak için tüm kaydı Evelyn’in bakış açısından izlemeniz önemlidir.

Yorinobu’nun Arasaka’s Süitine girer girmez, ilk olarak Cyborg, Atom Parçalayıcı tarafından hoş ve saygılı bir yorumla karşılanacaksınız . Bundan sonra, Yorninobu’nun babası Saburo Arasaka hakkında bir görüntülü ve sesli arama yaptığını göreceksiniz.

Kayıt tamamlandığında, ‘Sekme’ye basın ve Braindance Düzenleme moduna geçin. Ayrıca, Evelyn’den uzaktaysa kameranın bağlantısının kesileceğini unutmayın. Bu nedenle, kamerayı her seferinde Evelyn’e yakın tuttuğunuzdan emin olun.

Öncelikle, Ses katmanına geçmelisiniz ve süit boyunca farklı yeşil dalgalar göreceksiniz. Bir Yeşil dalga Yorinobu’nun telefonundan kaynaklanacak, bu yüzden telefondaki konuşmasını duymak için tarayıcıyı Yorinobu’nun kafasına odaklayın. Yorinobu ve Saburo arasında gerçekte neler olup bittiğini anlamak için tüm konuşmayı duyduğunuzdan emin olun.

Cyberpunk Braindance kılavuzu - Ses katmanı

Cyberpunk Braindance kılavuzu – Ses katmanı

Ses ipuçlarını taradıktan sonra, Yorinobu’nun datapad’ini taramanız gerekir. Bunun için PC’deki ‘Shift’ tuşunu kullanarak Ses katmanından Görsel katmana geçmeniz gerekir. Yorinobu, yatağında oturarak kısa bir süre için datapad’ını açacak. Ardından verileri yatağın yanındaki çekmecede tutacaktır. Bu nedenle, Yorinobu yatakta kullanırken datapad’i taramaya başlamanız ve datapad ile tarayıcıyı çekmeceye doğru hareket ettirmeniz gerekir; ya da kaydı duraklatabilir ve ardından datapad’i taramaya başlayabilirsiniz.Son olarak, datapad’i taradıktan sonra, kalıntının gizlendiği serin bir depolama alanı aramak için Termal katmanı kullanmanız gerekir. Bunun için odanın en sol köşesine bakmalısınız. Orada, Kalıntının saklandığı zeminin küçük bir bölümünü taramanız gerekir.

Cyberpunk 2077 braindance - Yorinobu'nun veri tabanı

Cyberpunk 2077 braindance – Yorinobu’nun veri tabanı

İşte bu, artık Yorinobu’nun dairesinde saklı Kalıntıyı buldunuz. Şimdi, size kalan tek şey, Yadigâr’ı çalmak için soygun görevine başlamak.

Cyberpunk 2077 Braindance Rehberi - Kalıntıyı Bulmak

Cyberpunk 2077 Braindance Rehberi – Kalıntıyı Bulmak

Lütfen bunun gelişmekte olan bir makale olduğunu unutmayın; bu nedenle, Cyberpunk 2077 Braindance rehberimizi düzenli olarak güncelleyeceğiz.

Bir başka makale : Cyberpunk 2077 Hangi Ekran Kartlarında Oynanır ?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli