Sıradaki içerik:

macOS 11 Big Sur İpuçları ve Daha Fazlası

e
sv

Demon Slayer 2. Sezon Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

876 okunma — 15 Şubat 2021 17:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Demon Slayer 2. Sezon Çıkış Tarihi

Demon Slayer 2.Sezon Çıkış Tarihi, benzersiz hikaye anlatımı ve nefes kesen görselleri sayesinde küresel bir sansasyon ve birçok kişinin anime TV türüne adım atması için bir neden haline geldi . Sonuç olarak, hayranlar Demon Slayer 2. Sezonun çıkış tarihini, fragmanını, hikaye sızıntılarını veya herhangi bir bilgiyi öğrenmeye can atıyor.

Demon Slayer’ın arkasındaki stüdyo olan Ufotable, geçen yıl Ekim ayında “Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Mugen Train” adlı bir devam filmi yayınladı ve tüm rekorları kırarak Japonya’nın tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi oldu.

Demon Slayer filminin küresel sürümüne yalnızca birkaç gün kaldı, oyuncular ve ekip bir tweet ile sürpriz bir Demon Slayer Sezon 2 duyurusu yaptı.

Demon Slayer 2.Sezon Çıkış Tarihi

Resmi Twitter hesabına göre Demon Slayer Season 2, 2021’de yayınlanmaya başlayacağı duyuruldu.

Ekip bir tweet’te Demon Slayer 2. sezon posterini paylaştı ve gelecek sezonun Demon Slayer Entertainment District arcını uyarlayacağını söyledi.
Şu an itibariyle, Demon Slayer 2. sezonun ne zaman başlayacağına dair kesin bir tarih yok. Bununla birlikte, filmin henüz küresel olarak kanatlarını açmadığı göz önüne alındığında, 2021 sonbaharında başlamasını bekliyoruz.

Demon Slayer’ı Nerede İzlemeli?

Demon Slayer’ı ilk kez listeliyorsanız, anime dizisini Netflix, Funimation ve Crunchyroll’da izlemeye başlayabilirsiniz .

Demon Slayer’ın 2. sezonunun, önceki sezon gibi küresel izleyici kitlesi için Netflix’e gelmesini umuyoruz. Bununla birlikte, Demon Slayer 2. sezonun Japonya’da yayınlanmasından sonra muhtemelen birkaç ay sürebilir.

Demon Slayer, en iyi Shonen animelerinden biridir. Demon Slayer S2’nin film gibi büyük bir izleyici kitlesine sahip olacağına şüphe yok.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli