e
sv

Excalibur Yeni Oyun Bilgisayarı Çıkardı !

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Excalibur bilgisayar G770, G900 ve yeni çıkan bilgisayarı Excalibur G780, Intel 10.Nesil prosedürci, yeni ekran kartı seçenekleri ve geniş renk seçeneklerine sahip RGB klavyeleri ile yenilendi. Excalibur serisinin yeni modelleri, en son teknolojiler ile oluşturarak yüksek performans arayan kullanıcılara yüzlerce farklı konfigürasyon opsiyonu sunuyor.

Excalibur oyun bilgisayarı serisi yenileniyor!

Ekran teknolojileri alanında en önemli 240Hz ekranı ile Excalibur G900, ince çerçeve ve geniş ekranı buluşturarak 17” ekran boyutu ile Excalibur G780, farklı donanımlarıyla ile güncellenen Excalibur G770, oyun ve performans dünyasının sınırlarını zorlayacaklar. Intel 10. Nesil prosedürcileriyle güncellenen Excalibur serisi, yeni dizüstü bilgisayarları, oyunculara maksimum performans, üst düzey gerçeklik algısı ve nettisiz oyun keyfi vadediyor.

Efsaneler yakışan güç Casper Excalibur G900:

Oyun dünyasının en yüksek teknolojilerini bir arada bulunduran Excalibur serisi, G900 modeli ile 240Hz ekran farkını sizlere sunuyor. Excalibur G900, Intel’in en güncel prosedürcisi olan 10. Nesil prosedürcisi ile oyun ve performans arayanlara daha güçlü ve daha benzersiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. NVIDIA’nın en yeni ekran kartları ve farklı opsiyonlarıyla donanan Excalibur G900, oyun oynayanlara ve performans arayanlara zengin konfigürasyon seçenekleri sunuyor. Excalibur G900 bilgisayarı, daha önceki yıllarda olduğu gibi farklı konfigürasyon seçenekleriyle www.casper.com.tr adresinde kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilmek-tedir.

Ailenin en geniş ekranlı yeni üyesi Casper Excalibur G780:

Oyuncular, dizayncılar ve mimarlar gibi performans arayanlar için özel olarak geliştirilen Excalibur G780, 17” ekranı ve ince çerçevesiyle dizüstü bilgisayar dünyasında sınırlarını zorlamaya aday. Piyasaya yeni çıkacak olan Excalibur G780; Intel 10. Nesil prosedürcisi, RTX ekran kartı, 144HZ ekranı ve 8mm’lik ince çerçevesi ile kullanıcılarına sınırsız ekran tecrübesi yaşatmak için hazırlanıyor. Excalibur G780 bilgisayarı, www.casper.com.tr sitesinde dilediğiniz gibi konfigüre ederek, bilgisayarınızı arzularınize göre tasarlayabilirsiniz.

Yenilenen Casper Excalibur G770:

Oynanan oyunlara, kullanılan uygulamalara ve bütçelere göre çoğu seçenek sunan Excalibur G770, prosedürci, ekran kartı, RAM gibi donanımların seçeneklerini arttırıyor. 5mm’lik ince çerçevesi, Intel 10. Nesil prosedürci ile Excalibur G770, ihtiyaçlarınız doğrultusunda performansınıza yön verebileceğiniz bir deneyim sunuyor. Excalibur G770 bilgisayarını Casper’ın kendi sitesinde sunduğu konfigüratör özelliğiyle farklı prosedürci seçenekleri, ekran kartı seçenekleri, ram seçenekleri ile bilgisayarınızı isteğinize göre zenginleştirebilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli