Sıradaki içerik:

Bu Telefonlarda WhatsApp Kullanılamayacak

e
sv
Far Cry 6 Sızdırıldı: Çıkış Tarihi Ne Zaman?
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Far Cry 6 Çıkış tarihi ne zaman ve beklenenler neler. Ubisoft’un yakında çıkacak olan oyunu Far Cry 6, 2021’in en çok beklenen oyunlarından biri. Ağustos 2020’de Ubisoft Montreal, Far Cry 6’nın fragmanını yayınladı ve oyun topluluğundaki herkes aklını kaçırdı. Çılgın heyecanın arkasındaki en büyük neden, Far Cry 6’da önemli rol oynayan oyuncu Giancarlo Esposito.

2021’de Gelecek En İyi PC Oyunları listesinde yer alan Far Cry 6, Fragmanın yanı sıra, açık dünya aksiyon-macera Far Cry serisinin altıncı baskısı hakkında çok az şey biliyoruz. Bu yüzden, bu yazıda, çıkış tarihi de dahil olmak üzere Far Cry 6 hakkında bilmeniz gereken her şeyi tartışacağız. Öyleyse, sıkı durun ve Ubisoft’un yaklaşan FPS oyunu hakkında güncel kalın.

Far Cry 6 Çıkış Tarihi: Far Cry 6 Ne Zaman Gelecek

Far Cry 6, 2021’de daha sonra piyasaya sürülecek, ancak şu anda Far Cry 6’nın çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi yok. Ancak sızdırılan bir Microsoft listesine göre, yeni Far cry 6 çıkış tarihi 25 Mayıs 2021 olabilir.

Başlangıçta Ubisoft, oyunu 18 Şubat 2020’de yayınlamayı planlamıştı; ancak devam eden COVID-19 salgını nedeniyle stüdyo çıkış tarihini ertelemek zorunda kaldı.

Platformlar

En yeni oyunlarda olduğu gibi, Ubisoft’un Far Cry 6’sı hem son hem de güncel konsollar, yani Xbox One, Xbox Series X / S, PS4 ve PS5 için piyasaya sürülecek. Dahası, FPS başlığı PC ve Google Stadia için de mevcut olacak.

Far Cry 6 Dosya Boyutu Ne Kadar Olacak ?

Aynı sızdırılan Microsoft listesine göre Far Cry 6’nın dosya boyutu Xbox’ta yaklaşık 50 GB olacak. Tabii ki dosya boyutu PS5, Xbox Series X / S, Xbox One, PS4, PS5 ve PC’de değişiklik gösterecektir.

Far Cry 6 konumu ve Ayarı

Fragmanda önerildiği gibi, Far Cry 6’nın olayları, Küba merkezli kurgusal bir ada olan Yara’nın modern dünyasında meydana geliyor. Anton Castillo diktatörlüğü altında Yara, dünyanın geri kalanından izole edilmiştir. Castillo, yönetimine karşı duran vatandaşların seslerini bastırmak için askeri güç kullandığı için Yara’nın tamamı bir kaos halindedir.

Bu kaotik dünyada, Castillo’nun diktatörlüğünü yıkmanın bir yolunu bulmak zorunda olan Dani Rojas olarak oynuyorsunuz. Far Cry 6’nın açık dünyası, oyunculara sayısız tehlikeli zorluklar sunacak. Öyleyse, engelleri atlatmanız ve oğlu Diego’yu aynı adımları izlemesi için eğiten Castillo’yu devirmek için zirveye çıkmanız gerekecek.

Far Cry 6 Çok Oyunculumu Olacak !

Önceki Far Cry video oyunlarına benzer şekilde, Far Cry 6 da bir co-op özelliği içerecek. İşbirliği özelliği, dört oyuncunun birlikte oynamasına izin verecek. Ancak, eşli oyun yan görevlerle sınırlı olacaktır. Ubisoft’tan ana kampanya için işbirlikçi oyunu tanıtma konusunda hiçbir kelime yok. Yine de Far Cry 6’nın muhteşem dünyasını arkadaşlarınızla keşfedebilirsiniz.

Şu an itibariyle Far Cry 6 hakkında bildiklerimiz bu kadar. Ancak önümüzdeki günlerde Ubisoft’un bir sonraki video oyunu hakkında daha fazla bilgi bekleyebilirsiniz. Bu yüzden, Far Cry 6 hakkında yeni bir şey öğrenir öğrenmez bu yazıyı güncelleyeceğiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli