Sıradaki içerik:

Telefonu Köklendirme, Jailbreak ve Özel ROM Nedir?

e
sv

God Of War Ragnarok: Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

171 okunma — 18 Ocak 2021 18:07
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

God Of War Ragnarok Çıkış Tarihi

God Of War Ragnarok  Çıkış Tarihi ne zaman ? God Of War: 2018 yapımı God Of War’un devamı olan Ragnarok, muhtemelen ne zaman çıkacak işte detaylar… Santa Monica Studio, 2018’de çok sevilen PlayStation video oyun serisini yeniden canlandırdı. PlayStation oyuncuları, Sony’nin Eylül 2020’de duyurulan God of War: Ragnarok’u piyasaya sürmesi için sabırsızlanıyor.

Şu anda, God Of War Ragnarok’un çıkış tarihi, hikayesi vb. Hakkında çok az şey biliyoruz. Ancak, Santa Monica Studio’nun yaklaşmakta olan video oyunu hakkındaki tüm bilgileri hala topladık. God of War 2 hakkında her şeyi öğrenmek istiyorsanız, devam edin ve makaleyi okuyun. God Of War Ragnarok Çıkış Tarihi Ne Zaman bir bakalım.

God Of War Ragnarok Çıkış Tarihi

Santa Monica Studio’ya göre God of War: Ragnarok 2021’de çıkacak. Ancak şu an itibariyle oyunun kesin çıkış tarihi yok.

Santa Monica Studio, God of War’un 2018’de piyasaya sürülmesinden bu yana God of War 2 üzerinde çalışıyor. Bu nedenle, oyunun 2021’de yayınlanması mantıklı, çünkü oyuncular zaten devam filmi beklerken akıllarını kaybediyorlar.

God Of War Ragnarok Tanıtım Videosu

God Of War 2 için bir hikaye fragmanı arıyorsanız, bulamazsınız; en azından bu yazıyı yazarken. Bunun yerine, 16 Eylül 2020’den bir God of War Ragnarok duyuru fragmanı var. Fragmanda, oyunun 2021 sürüm penceresini görebilirsiniz.

God Of War Ragnarok Platformları: God Of War Ragnarok PS4’te mi olacak?

Ne yazık ki, God Of War Ragnarok’un PS4’e geleceğini söylemek zor. Tabii ki, son PlayStation’a özel Spider-Man Miles Morales, PS4 ve PS5 için çıktı. Ancak resmi bir şey duyana kadar Sony’nin God Of War 2 için aynı eğilimi izleyeceğinden emin olamayız.

God Of War Ragnarok Hikayesi

God Of War’da, aslında bir dev olan Atreus’un annesinin gerçek kimliğini öğreniyoruz. Hayranlar, Atreus’un diğer adının Loki olduğunu da şok etti. Farkında olmayanlar için Loki, aynı zamanda Thor’un kardeşi olan İskandinav mitolojisindeki yaramaz Tanrı’dır. Öyleyse, Savaş Tanrısı Ragnarok’ta Atreus’un köklerini öğrendiğini görebiliriz.

Dahası Kratos, İskandinav Işık Tanrısı ‘Baldur’u çoktan yendi. İskandinav mitolojisinde Ragnarok, birkaç İskandinav Tanrısının öldüğü bir olaydır. Belki de Kratos, Baldur’u öldürerek Ragnarok olayını da başlattı. İlginç bir şekilde, Kratos’un God Of War 2’de Thor’a da karşı çıkabileceği doğrulandı.

Kratos Savaş Tanrısı Ragnarok’ta Ölecek mi?

Birkaç teori, Thor’un God of War Ragnarok’ta Kratos’u öldüreceğini öne sürüyor. Bununla birlikte, Kratos’un God Of War 2’de öleceği şüpheli. Kratos, God of War serisinin ana kahramanı ve stüdyo, devam filminde onu basitçe öldürmeyecek.

Şu an itibariyle God of War Ragnarok hakkında bildiğimiz tek şey bu. Ancak, oyun hakkında bir şeyler duyar duymaz bu gönderiyi güncelleyeceğiz.

 

Bir başka makale: GTA 6 Sızdırıldı Çıkış Tarihi Ne Zaman ?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli