e
sv

Gotham Knights Leaks Çıkış Tarihi

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gotham Knights Leaks Çıkış Tarihi

Gotham Knights Leaks Çıkış Tarihi ne zaman ve karakterler. WB Games Montréal, DC FanDome 2020’de yaklaşan Batman oyunu Gotham Knights’ı duyurdu. Daha önce, WB Games Montréal hem oyuncuların hem de eleştirmenlerin sevdiği Batman Arkham Origins üzerinde çalışıyordu. Dolayısıyla, DC hayranlarının Gotham Knights’ın serbest bırakılması için neden heyecanlandığı anlaşılabilir.

Gotham Knights’ın fragmanını izledikten sonra, Gotham’da pek çok şeyin olduğunu anlamak kolaydır. Oyunda, bir grup tanıdık DC kötü adamla birlikte birden fazla oynanabilir karakter var. Kısacası, bu 2021 video oyunu yayınlanmadan önce Gotham Şövalyeleri hakkında öğrenmeniz gereken birkaç şey var . Bu nedenle, bu makalede, Gotham Şövalyeleri hakkında topladığımız her bilgiyi toplayacağız. Öyleyse başlayalım.

Gotham Knights Leaks Çıkış Tarihi

Şu an için Gotham Şövalyeleri için resmi bir çıkış tarihi yok. Ancak, WB Games Montréal co-op unvanının 2021’de çıkacağı doğrulandı.

Dahası, bazı yeni söylentilere göre, Gotham Şövalyeleri Temmuz 2021’de yayınlayabilir. Bu spekülasyonlar, Gotham Knights’ın Noel 2020 Twitter gönderisinden sonra internette ortaya çıktı. Gönderi, Temmuz ortasında gerçekleşen bir Flying Greysons sirk etkinliğini gösteriyor. Bu nedenle, bazı DC oyun meraklıları, bu gönderi aracılığıyla WB Games Montréal’in Gotham Knights için olası bir Temmuz çıkış tarihini ima ettiğini düşünüyor.

Platformlar

WB Games Montréal’in ‘Gotham Knights’ PC, Xbox One, Xbox Series X / S, PS4 ve PS5 için piyasaya sürülecek. Böylece hem mevcut hem de son nesil konsol kullanıcıları oyunu deneyimleyebilecek.

Gotham Şövalyeleri Karakterleri

Batman Arkham oyunlarına benzer şekilde , Gotham Knights birden fazla DC karakterine sahip olacak. Ancak, şu an itibariyle, Gotham Knights’ta göreceğimiz yalnızca birkaç karakteri biliyoruz; işte tam liste:

 1. Night Wing – Dick Greyson (Confirmed)
 2. Batgirl – Barbara Gordon (Confirmed)
 3. Red Hood – Jason Todd (Confirmed)
 4. Robin – Tim Drake (Confirmed)
 5. Poison Ivy (Rumored)
 6. Mr. Freeze (Confirmed)
 7. Alfred Pennyworth (Confirmed)
 8. Renee Maria Montoya – Police Captain (Confirmed)
 9. The Court of Owls group (Rumored)
 10. Joker (Rumored)

Gotham Knights Hikayesi: Oyun Arkhamverse’te mi Ayarlandı?

Hayır, Gotham Knights’ın Batman Arkham Series ile bağlantılı olmadığı doğrulandı. Batman: Arkham Knight ve Gotham Knights’ın hikayesi (Batman’s Death) arasındaki benzerliğe rağmen, iki oyun aynı evrene düşmüyor.

Hikayeden bahsederken, Gotham şövalyelerinin olayları Batman’in ölümünden sonra geçiyor. Bu yüzden, Bruce Wayne’in mirasına devam etmek ve Gotham, Night Wing, Batgirl, Red Hood ve Robin’i kurtarmak için bir araya gelin. İlginç bir şekilde, Gotham Knights’ın hikayesi tamamen orijinal olacak, yani Gotham Knights mevcut DC çizgi roman hikayelerini yeniden canlandırmayacak.

Gotham Knights Açık Dünya mı?

Evet, Gotham Knights, oyuncuların Gotham City ile kendi yöntemleriyle etkileşime girebilecekleri bir açık dünya oyunudur. Bunun dışında yeni Batman oyununda RPG öğesi yer alıyor. Bu nedenle, diğer rol yapma oyunlarına benzer şekilde, oyuncuların seçimleri Gotham Knights’ın hikayesine yansıyacaktır.

Gotham Knights Ön Siparişi Verilebilir mi?

Neyse ki, Gotham Knights için ön sipariş bazı çevrimiçi video oyun mağazalarında mevcuttur. Ancak, Gotham Knights resmi web sitesinde ön sipariş seçeneği yoktur. Ayrıca, oyunun resmi web sitesine kaydolarak tüm Gotham Knights güncellemelerine kaydolabilirsiniz .

Bir başka haber: Adobe Flash Player Artık Kullanılmıyor !

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli