Sıradaki içerik:

Hackerlar, çalınan Pfizer COVID-19 aşı verilerini sızdırıyor !

e
sv

GTA 6 Sızdırıldı Çıkış Tarihi Ne Zaman ?

13 Ocak 2021 17:50
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA 6 Sızdırıldı Çıkış Tarihi Ne Zaman ?

GTA 6  çıkış tarihi ne zaman sorusu akıllarımızda. İlk olarak 2013 yılında piyasaya sürülen GTA 5, hala dünya çapında milyonlarca insan tarafından beğeniliyor. Ancak, GTA meraklıları hala GTA 6 hakkında bir şeyler duymak için sabırsızlıkla bekliyorlar. Rockstar resmi olarak GTA 6’nın çıkış tarihi hakkında pek bir şey söylemedi. Yine de, internette doğru olabilecek çok sayıda GTA 6 sızıntısı var.

Bu yüzden bu yazıda Grand Theft Auto 6 hakkında bilmeniz gereken her şeyden bahsettik .

GTA 6 Çıkış Tarihi: GTA 6 2021’de Çıkıyor mu?

Bildirildiğine göre, Nisan 2020 itibarıyla GTA 6 ” erken geliştirme ” aşamasındaydı . Bu doğruysa, 2021’in sonunda GTA 6 hakkında bir şeyler duyabiliriz. Ancak, oyunun 2022’den önce piyasaya sürülmesine imkan yok.

Bazı sızıntılara göre Rockstar, 2023/2024 yılında inanılmaz miktarda para harcamayı planlıyor. Bu nedenle, GTA 6’nın aynı zaman aralığında çıkabileceğini varsaymak güvenlidir.

GTA 6 Onaylandı mı?

Resmi olarak HAYIR, GTA 6 onaylanmadı. Ancak, eski Rockstar çalışanlarından GTA 6’nın Project Americas kod adı altında “erken geliştirme” aşamasında olduğuna dair sızıntılar olmuştur.

Aynı GTA 6 sızıntısına göre GTA, piyasaya çıktığı anda GTA 5 veya diğer Grand Theft Auto oyunları kadar büyük olmayacak. Bunun yerine, GTA 6 “orta büyüklükte” bir sürüm alacak ve geliştiriciler düzenli güncellemeler yayınlayarak oyunu genişletecek. Bildirildiğine göre, bu Rockstar’ın “Crunch” kültüründen kurtulma çabası.

GTA 6 Yeri: GTA 6 Nerede Kurulacak?

GTA 6 çıkış tarihine benzer şekilde, GTA 6 konumu hakkında bildiğimiz pek bir şey yok; resmi olarak. Görünüşe göre, GTA 6’nın oyuncuları Vice City’ye (Miami) geri götüreceğine dair sayısız söylenti var.

Dahası, Rockstar’ın kurucu ortağı Sam Houser’ın olası bir GTA 6 lokasyon sızıntısı , GTA 6’da Las Vegas, Meksika veya Chicago’nun da bulunabileceğini gösteriyor. Bu nedenle, GTA San Andreas’a benzer şekilde, GTA 6’nın birden fazla şehre sahip olma ihtimali çok yüksek, bu gerçekten heyecan verici olabilir.

GTA 6 Teması

İlginç bir şekilde, Rockstar için çalıştığı bildirilen bir dublör olan Tim Neff, GTA 6 temasını birkaç ay önce Instagram’da ortaya çıkardı. Daha sonra sildiği gönderisine göre GTA 6, oyuncuları 80’li yıllara geri götürecek. İlginç olan, benzer bir temayı öneren başka söylentilerin olması. Sızıntılara göre GTA 6, 80’li veya 90’lı yıllarda kısa bir arka plan setine sahip olacak.

GTA 6 Kahramanları

GTA 5 ile ilgili en iyi şey, üç farklı oynanabilir kahramandı. Birkaç GTA 6 sızıntısına göre Rockstar, GTA 6’da benzer bir eğilim izleyecek. Ancak, GTA 1’den bu yana ilk kez Rockstar, GTA 6’da oynanabilir bir kadın kahramanı içerebilir.

Bu GTA 6 sızıntısı , GTA 6’nın bir kadın ve bir erkek kahramana sahip olacağını söyleyen Tom Henderson’dan geldi . Oyuncular, GTA 5’te olduğu gibi iki karakter arasında geçiş yapabilirler.

Başlık

Mart 2020’de GTA meraklıları, GTA 5’in “Heist of Society” DLC pistinde GTA 6 konum ipuçlarını bulduklarını düşündüler. Elbette, yer Vice City idi; ancak konum dışında, merakla beklenen GTA 5 devam oyununun GTA VI (CE) olarak adlandırılacağına dair söylentiler vardı .

Platformlar

GTA 6, PS5 ve Xbox Series X / S duyurulmadan önce geliştiriliyordu. Dolayısıyla, GTA 6’nın PS4 ve Xbox One için çıkabileceğini söylemek güvenlidir.

Dahası, Rockstar daha iyi kare hızları, görseller vb. Sağlamak için resmi olarak GTA 5’i PS5 ve Xbox Series X / S’ye taşıyor. Bunu göz önünde bulundurursak, GTA 6’nın oyunun piyasaya sürüldüğü anda yeni nesil konsollar için geleceğine hiç şüphe yok.

PC itibariyle GTA 5, konsollar için ilk piyasaya sürülmesinden iki yıl sonra PC için kullanıma sunuldu. Ancak, Rockstar’ın GTA 6 için benzer bir eğilim izleyeceği şüpheli. Bunun nedeni hem GTA 5 hem de GTA Online’ın PC’de inanılmaz derecede başarılı olması. Yani, bunca yıl bekledikten sonra GTA 6’nın PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series X / S ve PC için aynı anda çıkması mümkün.

GTA 6 Ön sipariş

Resmi olarak, GTA 6 Ön siparişi mevcut değil çünkü oyun daha resmi olarak duyurulmadı. Ancak yine de Gamivo gibi sitelerde GTA 6 için ön sipariş verebilirsiniz. Satıcı güvenilirse, piyasaya sürüldükten sonra GTA 6’yı ilk oynayan siz olacaksınız.

Yani, GTA 6 hakkında bilmeniz gereken hemen hemen bu kadar. Tabii ki, bu sadece orada olan tüm GTA 6 sızıntılarının yüzeyini çizmek. Bununla birlikte, GTA 6’nın geliştirilmesiyle ilgili herhangi bir yeni bilgi varsa, bu gönderiyi güncelleyeceğiz. Dolayısıyla, GTA 6 ile ilgili herhangi bir şeyden haberdar olmak istiyorsanız, bu gönderiye yer işareti koymalısınız.

Bir başka haber:  GTA 6 Vice City Mi Olacak?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli