e
sv

GTA 6 Vice City Mi Olacak?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan GTA oyunu 6’ıncı versiyonu olan GTA 6 Vice City şehrinde geçeceği söyleniyor. Halen GTA 5 oyunu popülerliğini sürdürsede bir çok kullanıcı GTA 6 oyununu bekliyor.

Gelen sıkıntılar ile ilgili haberler ispatlanmamış olsada GTA Online oynayan hem de GTA 6’yı bekleyen oyuncular için merak uyandıracak bir açıklama geldi.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak ?

Gelen haberlere göre GTA 6 oyununun henüz çıkış tarihi bilinmiyor. Rockstar Games firması halen GTA 5 oyununu geliştirmeye açık olduğunu söylüyor. Rockstar Games, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda GTA Online‘a büyük yeniliklerin ve yeni bir hırsızlık görevinin geleceğini açıklamıştı. Bu açıklamaları biraz daha detaylandıran kaynak, GTA Online’a gelecek büyük yeniliklerden bir tanesinin “Mile High Club” binasının olduğunu ifade ediyor. Üstelik bu binanın açılmasıyla birlikte oyuna pek çok yeni görev gelecekmiş ve GTA Online, bambaşka yöne doğru evrilecekmiş olduğu söylendi.

Bugüne dek GTA 6 ile ilgili ortaya atılan iddiaların büyük bir bölümü, bu oyunun Vice City kentinde geçeceğini ortaya koyuyordu. Kaynağımızda buna vurgu yapıyor ve GTA 6’nın Vice City’de geçeceğini, geçmiş yılları anlatacağını ifade ediyor. Ancak bu “geçmiş“in hangi tarihler aralığını içerdiği şu an için belirsizliğini koruyor.

Kaynak : https://comicbook.com/gaming/news/gta-6-grand-theft-auto-5-online-vice-city-liberty-niko-rumor/

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli