e
sv

Honor X10 Fiyatı Ne Kadar?

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Huawei’nin yan kuruluşlarından biri olan Honor önümüzdeki günlerde X10 modelini satışa sunacak. Geçtiğimiz yıl çıkan 9X modelinin halefi niteliğindeki Honor X10 küçük bir isim değişikliğiyle kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu küçük değişikliğin temel nedeni ise Redmi 10X modeli. Muhtemelen Honor iki modelin karışmaması için böyle bir yola başvurdu.

Etkileyici fiyatıyla dikkat çeken Honor X10 satışa hazır!

Oldukça cazip bir fiyatla satışa sunulması beklenen Honor X10 geçtiğimiz gün TENAA onayını da aldı. Çin’in bir diğer sertifikasyon kurumu MIIT’den de onay alan telefon artık satışa hazır durumda.

İki sertifika kurumundaki rapor edera göre Honor X10 Huawei tarafından üretilen Kirin 820 5G yonga setinden güç alıyor. 2400 x 1800 piksel çözünürlüğünde 6.63 inçlik IPS LCD bir ekrana sahip olan telefon 4200 mAh’lık bataryadan besleniyor.

Taşıdığı yonga setini göz önünde bulundurursak telearka planda 5G desteğinin olması muhtemel gibi görünüyor. Elbette burada şu şekilde bir soru işareti var. Acaba  Honor X10 5G desteği sayesinde iddia edildiği kadar makul bir fiyata satılabilir mi? Keza sızdırılan bilgiler telefonun 1000 yuan yani aşağı yukarı olarak 130 euro’luk etikete sahip olacağını gösteriyor. Hali hazırda en ucuz 5G destekli modelin fiyatı ise 250 euro civarlarında. Yani Honor X10 fiyatının neredeyse 2 katı. Sonuç olarak sızdırılan fiyat pek mümkün görünmüyor ancak yine de bekleyip göreceğiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli