Sıradaki içerik:

Assassin’s Creed Valhalla’da İlk Yapılması Gerekenler

e
sv

Huawei, Honor markasını gizlice sattı

207 okunma — 10 Kasım 2020 13:58
avatar

admin

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Huawei, Honor markasını gizlice sattı

Huawei’yi vuran ABD yaptırımları, şirketi hayatta kalmanın yollarını aramaya zorluyor. Çıkış yollarından biri de Honor alt markasının satışı. Dün Honor’s varlıklarının satışı ile ilgili sorunun çözüldüğü ve 20 Kasım’a kadar alt markanın yeni sahibinin kim olacağı resmi olarak açıklanması gerektiği bildirildi. Bilgili kaynaklara atıfta bulunan Reuters , Onur’un sahibini seçti. Huawei, Honor markasını gizlice sattı mı  ?

Huawei, Honor markasını gizlice sattı

Digital China, en sonunda Honor’daki en büyük iki hissedardan biri olacak ve payı% 15 olacak. Şirketin kendisi  Honor Terminal Co Ltd bu yıl Nisan ayında kuruldu ve tamamen Huawei‘ye ait. Dijital Çin’e finans hükümeti ve Shenzhen Teknoloji Merkezi tarafından desteklenen en az üç yatırım şirketi katılacak. Her biri sonunda hisselerin% 10 ila 15’ini almalıdır.

Honor’un satın alınmasının ardından, yeni sahipler yönetim ekiplerinin çoğunu ve 7.000’den fazla çalışanı elinde tutmayı planlıyor. Önümüzdeki 3 yıl içinde şirketin halka arz edilmesi gerekiyor.

Digitimes: Huawei, 2021’de 7. sıraya düşecek

2018-2020’de art arda geçen üç yıllık durgunluğun ardından, küresel akıllı telefon sevkiyatları önümüzdeki yıl toparlanacak; dünya çapında beşinci nesil mobil ağların aktif olarak konuşlandırılması sayesinde.

Digitimes Research’e göre, 5G akıllı telefonlara olan talep, artan ticari 5G ağları ve genişleyen kapsam sayesinde önümüzdeki beş yıl içinde artacak. Gelişmekte olan pazarlarda giriş seviyesi 5G cihazlarının düşük fiyatı aynı zamanda küresel akıllı telefon sevkiyatlarını da artıracak; 2023’te 1,5 milyar adede, 2025’te 1,7 milyar adede ulaşacak.

Windows 7 Home Satın Al

Kaynak : https://www.gizchina.com/2020/11/10/huawei-secretly-sold-the-honor-brand/
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli