Sıradaki içerik:

Huawei, Honor markasını gizlice sattı

e
sv

iPhone 13 geliyor ! İşte ilk detaylar burada

206 okunma — 10 Kasım 2020 14:53
avatar

Onfroy

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

iPhone 13 geliyor ! İşte ilk detaylar

iPhone 13 geliyor. Apple’a yakın isimlerden biri olan Ming Chi Kuo geçtiğimiz gün iPhone 13’le ilgili ilk detayları paylaştı. Kuo yeni nesil iPhone modellerinde daha gelişmiş bir kamera kurulumunun olacağını müjdeledi.

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Apple yeni modellerini geçtiğimiz ay tanıtmıştı. Hali hazırda bu modellerin ülkemizdeki satış fiyatları bile tam anlamıyla netleşmedi. Fakat şimdiden yeni nesil ile ilgili ilk söylentiler de ortaya çıkmaya başladı.

Kuo’nun açıklamalarına göre iPhone 13’de f1.8 diyafram aralığına sahip geniş açılı bir kamera yer alacak. Bunun yanı sıra yeni modelinde ekran altı parmak izi okuyucusunun da yer alacağı belirtiliyor.

Elbette henüz hakkında konuşmak için çok erken. Malum daha iPhone 12 modelleri bile yeni satışa çıkıyor. Dolayısıyla şimdiden özellikleri hakkında konuşmak çok da doğru olmayacaktır.

Ekran altı parmak izi okuyucusu ise senelerdir gelmesi beklenen bir özellik. Henüz Apple bu konuda somut bir adım atmış değil. Yeni modelleriyle bu özelliğin gerçekten gelip gelmeyeceği ise başka bir soru işareti. Elbette yine de bekleyip göreceğiz. Şimdilik yeni modelleri hakkında konuşmak için çok erken.

Bir başka haber : Kamerası Daha Yüksek Olacağı Söyleniyor !

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli