Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Çok Yakında Hindistan’a Geri Dönebilir

e
sv

iPhone ve Android’de Ücretsiz Video Düzenleme Programı

217 okunma — 07 Kasım 2020 13:43
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

iPhone ve Android'de Ücretsiz Video Düzenleme Programı

Ücretsiz video düzenleme programı olan iPhone ve Android’de ücretsiz olarak kullanabileceğiniz VITA Video Editor programına bir göz atalım.

Akıllı telefonlar, içerik oluşturma endüstrisini çığ gibi büyüyor. Bir sonraki videonuzu oluşturmak için artık bin dolarlık kameralara ve maliyetli video düzenleme yazılımlarına ihtiyacınız yok. Artık ücretsiz video düzenleme programı olan VITA Video Editor sizler için var.

Artık akıllı telefonlar kaliteli videolar kaydedebiliyor ve hem Android hem de iOS platformlarında video düzenleme yazılımı konusunda hiçbir eksiklik yok. Bununla birlikte, çoğu video düzenleme yazılımı dağınıktır ve reklamlarla doludur.

Bu yüzden bu yazıda iPhone ve Android için sadece ücretsiz değil, aynı zamanda reklam içermeyen bir video düzenleyici paylaşacağız. Aynı zamanda yeni başlayanlar için uygundur, yani önceden herhangi bir düzenleme deneyimi olmadan başlayabilirsiniz. Uygulamanın adı VITA Video Editor ve bu yazıda bununla ilgili her şeyi öğreneceğiz. Ücretsiz video düzenleme programı VITA Video Editor programını keşfedelim.

VITA Video Editor Ana Özellikleri :

Bu bölümde, bu video düzenleme uygulamasının temel özelliklerinden bahsedeceğiz, böylece bu uygulamanın neler sunduğuna dair bir fikir edinebilirsiniz. VITA’nın temel özelliklerini ve video düzenleme oyununuzu geliştirmenize nasıl yardımcı olabileceğini tartışacağız. Bu makaledeki ekran görüntüleri için iPhone X’imi kullanıyorum. Ancak hem Android hem de iOS uygulamaları arasında özellik eşliği olduğundan, burada okuduğunuz her şey her iki platform için de geçerli olacaktır. Tamam, bununla birlikte, özelliklerimize geçelim:

1. Şablon Desteği

VITA , videolarınızı oluşturmak için kullanabileceğiniz yüzlerce şablonla birlikte gelir . Bu şablonlar önceden uygulanmış video efektleri, harika video düzenleme kesimleri, ses efektleri, arka plan müziği ve daha fazlasını içerir. Yani, tek yapmanız gereken şablonla eşleşen videonuzu kaydetmek ve uygulama sizin için profesyonel görünümlü bir video oluşturacaktır. Harika görünen videolar oluştururken düzenleme süresini büyük ölçüde kısaltır.

2. Ücretsiz Film Müzikleri ve Ses Efektleri

Video oluşturmanın en büyük engellerinden biri doğru müziği bulmaktır. VITA, geniş bir film müziği kitaplığına erişmenize izin vererek bu görevi zahmetsiz ve zahmetsiz hale getirir . Sadece bu değil, aynı zamanda ses efektlerini de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bunlar, videolarınıza onları kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayacak ekstra etkiyi eklemek için harikadır.

3. Efektler ve Çıkartmalar

Tıpkı film müzikleri gibi, VITA da efektleri ve çıkartmaları bulmayı ve uygulamayı kolaylaştırır . Yavaş çekim efekti, yakınlaştırma ve uzaklaştırma efektleri, solma ve solma efektleri, kapanma ve açma efektleri, Cadılar Bayramı efektleri, çerçeveler, retro efektler ve daha fazlası gibi önceden oluşturulmuş yüzlerce efekt vardır. Videolarınıza saniyeler içinde uygulayabileceğiniz yüzlerce efekt var.

Ayrıca çıkartma da uygulayabilirsiniz. Gönderen Cadılar Bayramı çıkartmaları animasyonlu çıkartmalar için emoji çıkartmalar , sen seç ve videolarınıza eğlence katmak için seçebileceğiniz çıkartmaları binlercesi var.

4. Video Düzenleme Araçları

Uygulama aynı zamanda videolarınızı düzenlemek için ihtiyaç duyduğunuz tüm temel video düzenleme araçlarıyla birlikte gelir. Sen olabilir , kesme, kırpma bölmek ve videolarınızı Döşeme . Ayrıca hassas bilgileri gizlemek için videoları döndürebilir ve çevirebilir ve bulanıklaştırma uygulayabilirsiniz. Çerçeveler için de destek var . Çerçeve rengini ve tasarımını video içeriğinize uyacak şekilde değiştirebilirsiniz. Genel olarak, tüm temel bilgilere sahip olduğunu ve kendinizi bir araca ihtiyaç duyarken bulamayacağınızı söyleyebilirim.

 

5. Güçlü Metin Aracı

VITA ayrıca kullanıcıların videolara metin eklemesine de izin verir. Dolayısıyla, bazı bilgileri vurgulamak veya videolarınıza altyazı eklemek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Sen edebilirsiniz beğeninize göre, metin yazı tipi, renk ve boyutunu değiştirmek ve hatta yazı animasyonları . Ancak hepsi bu kadar değil – sadece bir dokunuşla uygulayabileceğiniz önceden tasarlanmış metin biçimleri de vardır. Yani, metin tasarımını kurcalamak için zaman harcamanıza gerek yok.

 

6. Yerleşik eğitim

Son olarak, uygulamada , uygulamayı küçük parçalar halinde nasıl kullanacağınızı öğreten yüzlerce öğretici video var . Bu nedenle, ister yavaş hareket efektlerini nasıl uygulayacağınızı öğrenmek, ister metin çağrıları eklemek istiyorsanız, bunu uygulamada öğrenebilirsiniz.

Kullanıcı Arayüzü ve Kullanım Kolaylığı

VITA ile ilgili en sevdiğim şey kullanıcı arayüzüdür. Her şeyden önce, reklam yok ve uygulama içi satın alma hatırlatıcısı yok . Normdan çok farklı. Her ücretsiz video düzenleyici ya reklamları gösterir ya da size birkaç dakikada bir açılır pencere açar ve sizden ücretli tekliflerine yükseltmenizi ister. Bu uygulama ile bu dikkat dağıtıcı şeylerle yüzleşmek zorunda kalmayacaksınız.

İkincisi, uygulamanın minimal bir düzeni var. Ana ekranda sadece iki sayfa var; Proje ve Şablonlar. Projeler, oluşturduğunuz videoların canlı olarak bulunduğu alandır. İlk projenizi oluşturmaya başlamak için kullanabileceğiniz en üstte büyük bir düğme var. Şablonlar alanı, VITA’yı öğrenmek ve hızla profesyonel videolar oluşturmak için kullanabileceğiniz tüm video şablonlarını ve öğretici videoları barındırıyor.

Bir proje oluşturduğunuzda, video düzenleme oldukça basittir. En alttaki tüm ana özellikleri alırsınız. Sen edebilirsiniz dahildir tüm araçları görmek için bir özelliğini dokunun o özellik için. Örneğin, kesme, kopyalama ve kırpma araçlarını ve diğerlerini görmek için Düzenle özelliğine tıklayabilirsiniz.

Araçlar bölümünün yukarısında, düzenlenen videonun zaman çizelgesini ve canlı önizlemesini görebilirsiniz . Zaman çizelgesinde görünmesi için uyguladığınız tüm efektler ve düzenlemeler, bulması ve değiştirmesi daha kolay olur. Son olarak, üst kısımda videoları dışa aktarmanıza izin veren bir Dışa Aktar düğmesi vardır.

VITA Video Editor Fiyatı Ne Kadar ?

Bu yazıda defalarca bahsettiğim gibi, uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Videolarınızı düzenlemekten sizi rahatsız edecek hiçbir gizli uygulama içi satın alma veya reklam yoktur . Ayarlara giderek uygulamanın filigranını da kaldırabilirsiniz. Diğer uygulamaların aksine, VITA sizden filigranı kaldırmak için ödeme yapmanızı istemez. Bu, VITA’yı iPhone ve Android cihazlar için en iyi ücretsiz video düzenleyicilerden biri yapar.

VITA Video Editor’ü indirin: Android / iOS

 

 

 

Autocad Satın Al

Kaynak : https://beebom.com/vita-video-editor/
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli