Sıradaki içerik:

En Çok İzlenen Netflix Dizi, Film ve Belgeselleri

e
sv

Microsoft Windows İçin Ekim Güncellemesini Yayımladı!

225 okunma — 21 Ekim 2020 16:56
avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Microsoft Windows İçin Ekim Güncellemesini Yayımladı!

Microsoft Windows 10 ekim güncellemesi ile daha iyi yerlere ile performans açısından daha hızlı olacağını söyledi. Microsoft, Windows 10 işletim sistemi için başka bir güncelleme daha yayınladı. Windows 10 güncellemesinin dağıtımı, Windows 10, sürüm ilk veya üzerini çalıştıran cihazlarda başlayacak .

Otomatik cihaz güncellemeleri, aynı anda tüm cihazlara yüklenmediği Mayıs güncellemesine benzer şekilde kademeli olarak gerçekleştirilecektir. Güncellemeyi daha hızlı yüklemek isterlerse, kullanıcılar bunu ayarlarda yeni bir sürümü kontrol ederek manuel olarak yapabilecekler.

İlkbahar güncellemesinin aksine, sonbahar sürümü genellikle derin güncellemelerden ziyade mevcut özellikleri iyileştirmeye odaklanacaktır. Ekim Güncellemesindeki yeni özellikler ve iyileştirmeler aşağıdaki güncellemeleri içeriyor.

Microsoft Edge’deki yenilikler

Yeni Koleksiyonlar (yıldızlar) aracı, İnternet’ten içerik kaydetmenize ve paylaşmanıza olanak tanır ve alışveriş, okul araştırması, seyahat hazırlığı ve daha fazlası için yararlı olabilir.

Kullanıcıların bir koleksiyona ürün eklerken en iyi fiyatı kolayca bulabilmeleri için bir fiyat karşılaştırma özelliği de eklendi. Güncellenen Alt + Tab klavye kısayolu, uygulamalara ve web sekmelerine hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar. Ayrıca, tarayıcınızda bir site simgesinin üzerine geldiğinizde, o site için tüm açık sekmeleri görebilirsiniz.

Güncellenmiş Başlat Menüsü

Windows ekim güncellemesini yayınladı.
Microsoft Windows 10 ekim güncellemesi

Hesap Makinesi, Posta ve Takvim gibi yeniden tasarlanan uygulama simgeleri artık yarı saydam düz renkli bir arka plan üzerinde görünüyor. Kullanıcılar ayrıca görev çubuklarını tercihlerine göre özelleştirmek için daha fazla seçeneğe sahip olacaklar.

Kaynak: blogs.windows.com

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli