Sıradaki içerik:

MacBook Pro Pili Şarj Olmuyor Diyorsanız Bakın

e
sv

MIUI 12.5 Notes Uygulama Özellikleri

51 okunma — 10 Şubat 2021 16:13
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

MIUI 12.5 Notes

MIUI 12.5 Notes  uygulaması dün Xiaomi , global kullanıcıları için özel Android görünümünün bir sonraki büyük güncellemesi olan MIUI 12.5’i duyurdu.

Xiaomi’nin yazılım güncellemesi, büyük performans iyileştirmeleri, çeşitli kullanıcı arayüzü değişiklikleri, yeni bir Snow dağı süper duvar kağıdı , gizlilik geliştirmeleri ve daha pek çok şeyle birlikte geldi.

MIUI 12.5’in en büyük özelliklerinden biri MIUI Notes uygulamasındaki değişikliklerdir. Artık tek bir dokunuşla bir zihin haritası oluşturabilir, karalama ve eskiz için yeni araçların yardımıyla çizim yapabilir, notlara hızla erişmek için hareket kısayolu ekleyebilir, vb.

MIUI 12.5 Notes Uygulamasını Xiaomi Cihazınıza Nasıl Yüklersiniz?

Neyse ki, MIUI 12.5 Notes uygulamasının tüm yeni özelliklerini, APK Mirror’dan MIUI Notes uygulaması v3.1.6’yı indirerek mevcut Xiaomi cihazınızda edinebilirsiniz . Web tarayıcısından indirilen uygulamayı yüklemek için “Bu kaynaktan izin ver” seçeneğini etkinleştirdiğinizden emin olun.

Şimdi, Notes uygulamasını açın ve mevcut Xiaomi cihazınızda MIUI 12.5 Notes uygulaması özelliklerinin keyfini çıkarın.

Xiaomi’ye göre, MIUI 12.5 güncellemesi, Q2 2021’de küresel olarak kullanıma sunulmaya başlayacak. Güncellemeyi alacak ilk parti Mi 11, Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10T ve Mi 10T Pro’yu içerecek. ⁣ ⁣

İlk grupta değilse güncellemenin cihazınıza ulaşmasının uzun zaman alacağını söylemeye gerek yok. Bununla birlikte, bu yöntemle, MIUI 12 cihazınızda bazı yeni MIUI 12.5 özelliklerinden yararlanabileceksiniz .

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli