Sıradaki içerik:

OnePlus 8 Pro Ne Zaman Çıkacak !

e
sv

OnePlus 8 Pro Nokia Tarafından Mı Yapıldı?

16 Nisan 2020 22:53
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

OnePlus 8 Pro Nokia Tarafından Mı Yapıldı? OnePlus’ın birkaç gün önce tanıttığı yeni amiral gemisi modeli OnePlus 8 Pro’da Nokia imzası olduğu ortaya çıktı. Açıklama Nokia cephesinden geldi.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl Nokia OZO markası üzerinde birtakım çalışmalar başlatmıştı. Bu çalışmalar genel itibariyle kamera ve ses tecrübesi üzerineydi. Sonradan Nokia kamera tarafındaki çalışmaları sonlandırarak ses teknolojileri üzerine yoğunlaşmıştı.

OnePlus 8 Pro Nokia Mı Yaptı

Nokia Teknoloji departmanının başındaki isimlerden Jyri Huoaniemi konu ile ilgili yaptığı açıklamalarda OZO Audio’nun müşterileri memnun edebilecek ses performansına sahip olduğunu vurguladı. Bu bağlamda Huoaniemi OnePlus 8 Pro modelinde de

Elbette OnePlus, ses tarafında Nokia imzası taşıyan ilk isim değil. Daha önce Oppo da Find X2 ve X2 Pro modellerinde OZO teknolojilerinden yararlanmıştı.

Muhtemelen önümüzdeki süreçte daha çoğu modelde Nokia’nın OZO ses teknolojisini görebiliriz. Bu bizler için sürpriz olmayacaktır.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Hali hazırda OnePlus hala Türkiye pazarında kurumsal olarak boy göstermeye başlamadı. Geçtiğimiz yıl Çinli üreticinin Türkiye’de de faaliyetlerine başlayacağına dair bazı dedikodular ortaya atılmıştı. Lakin 2020 ile beraber boy gösteren koronavirüs salgını sebebiyle birçok plan ertelenmek zorunda kaldı. Belki önümüzdeki yıl OnePlus modellerini Türkiye pazarında görmeye başlayabiliriz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli