Sıradaki içerik:

Clubhouse Nedir ? Yalnızca Sesli Sosyal Medya Uygulaması

e
sv

OnePlus 9 Pro Hasselblad Kamera ile Geliyor

58 okunma — 11 Şubat 2021 14:34
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

OnePlus 9 Pro Hasselblad Kamera

OnePlus 9 Pro Hasselblad Kamera ile mi geliyor. Bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonlarını Mart 2021’de tanıtmak istiyor. Şimdi Pro modeli bir videoda ortaya çıktı. Cihazın Hasselblad kamerası olduğu söyleniyor . Bu, OnePlus 9 Pro’nun üst düzey segmentten dört sensöre sahip olabileceği anlamına gelir .

Görüntüler Dave2D tarafından bir YouTube klibinde yayınlandı   ve anonim bir kaynaktan geldiğine inanılıyor. Normal OnePlus 9, önceki sızıntılara göre yalnızca üçlü kamera ile donatılması gerekirken , Pro sürümünün arkasına dört lensli bir modül takılmış gibi görünüyor. Hasselblad yazısı, dikey olarak düzenlenmiş ilk iki sensörün altında ve iki küçük lensin üzerinde görülebilir.

Özellikler Henüz Bilinmiyor

Ancak şimdiye kadar, bunun sadece bir marka mı yoksa sensörlerin gerçekten Hasselblad tarafından mı üretildiği hala belirsiz. Camların teknik özellikleriyle ilgili kesin bir bilgi henüz bulunmadığından, başka sızıntıların veya resmi çıkış tarihinin beklenmesi gerekiyor.

OnePlus 9 Pro Hasselblad Kamera

OnePlus 9’un standart versiyonunun aksine, Pro modeli kavisli kenarlı bir ekran kullanıyor. AMOLED ekran 3120 x 1440 piksel çözünürlüğe ve 120 Hertz yenileme hızına sahip olmalıdır. İçeride bir Snapdragon 888 kullanılmalıdır. Ana bellek on iki gigabayt boyutunda olabilir.

İle işbirliği Hasselblad akıllı telefon üreticileri kamera üreticileri ile girmiştir ilk işbirliği olmaz. Huawei daha önce Leica ve Vivo ile Zeiss ile çalışmıştı. Sızan resimlerin gerçekten OnePlus 9 Pro’yu gösterip göstermediği önümüzdeki ay çıkmalı merakla bekliyoruz. OnePlus 9 Pro Hasselblad Kamera ile mi çıkacak merak doğrusu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli