Sıradaki içerik:

Call of Duty Warzone Mobile Gelebilir !

e
sv

PS Plus Kasım 2020 İçin Ücretsiz Oyunlar Açıklandı !

284 okunma — 30 Ekim 2020 20:30
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PS Plus Kasım 2020 İçin Ücretsiz Oyunlar Açıklandı !

PS Plus Kasım 2020 için ücretsiz oyunlar açıklandı. PlayStation, Kasım ayının PS Plus ücretsiz oyunlarını resmi blogunda açıkladı . Aboneler, 3 Kasım – 30 Kasım arasında PS4 için Middle-earth: Shadow of War ve Hollow Knight: Voidheart Edition’ı talep edebilir.

Bu kez, ayrı satın zamanki iki maçta, kullanıcılardan PS5 ayrıca yeni konsolda Bugsnax adında ek bir oyun alacak. Oyuncular, Sony’nin yeni nesil konsolu kendi ülkelerinde yayınlanır yayınlanmaz bunu talep edebilirler.

PS Plus Kasım 2020 için ücretsiz oyunlar !

Middle-earth: Shadow of War

2017’s Middle-earth: Shadow of War, JRR Tolkiens’in The Hobbits ve The Lord Of The Rings’i içeren evreninde geçen bir aksiyon RPG oyunudur. Monolith Productions tarafından geliştirilen oyun, 2014 yılında piyasaya sürülen Middle-earth: Shadow of Mordor’un devamı niteliğindedir.

Bu oyunda, gözleri Mordor’u fethetmeye odaklanan Gondor’un kurgusal krallığından bir korucu olan Talion olarak oynuyorsunuz. Eşsiz elf güçlerinizi kullanarak bir ordu kurabilir, kaleleri ele geçirebilir ve büyücüler ve elflerle dolu büyülü topraklarda Sauron’un varlığını yok edebilirsiniz.

Hollow Knight: Voidheart Edition

Hollow Knight, ilk olarak 2017’de Windows için piyasaya sürülen Team Cherry’den bağımsız bir oyundur. Voidheart Sürümü, ana oyunu ve dört içerik paketinin tümünü içeren konsol bağlantı noktasıdır.

Bir şövalye rolünü üstlendiğiniz ve “Hollownest” adlı geniş yeraltı dünyasında onun yolunda savaştığı, görsel olarak çekici bir 2D platform oyunudur. Bu oyunda koşacak, kayacak, zıplayacak ve şeytani patronları geçerek savaşacaksınız.

Bugsnax (PS5 Only)

 

Yeni nesil PlayStation’daki ilk PS Plus ücretsiz oyunu, geliştirici Young Heroes’dan birinci şahıs bir maceradır. Bir haber muhabiri olarak oyundaki amacınız, Snaktooth Adası’nda yaşayan yarı böcek-yarı atıştırmalık yaratıkları izlemek ve yakalamaktır.

Yakalamak için tuzaklar kurabileceğiniz, hayranlık uyandıran adaya yayılmış toplam 100 tane yaratık var. Bir yaratığı yakaladıktan sonra, onu adanın yerlileri olan Grumpuslara besleyebilir ve böceğin özelliklerini miras aldıklarını izleyebilirsiniz.

Bu oyunların yanı sıra, PlayStation’ın blog yazısı , piyasaya çıktığında PS5’e gelen ücretsiz PS Plus Koleksiyonu oyunlarını da listeledi. Kütüphane God Of War, Uncharted 4: A Thief’s End, The Last Of Us Remastered gibi PS4 hitleriyle doludur.

Bakalım Aralık ayında hangi ücretsiz oyunlar verilecek.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli