Sıradaki içerik:

iPhone 13 geliyor ! İşte ilk detaylar burada

e
sv

PS5 Oyunlarını PS4’e Aktaran PS Remote Play Now

299 okunma — 10 Kasım 2020 17:10
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PS5 Oyunlarını PS4'e Aktaran PS Remote Play Now

 

Sony , en son güncellemede, PS5 oyunlarını PS4’e aktarmanıza olanak tanıyan PS Remote Play Now uygulamasına yeni bir özellik sundu . Ek olarak, bunları bir PC’ye, akıllı telefona veya başka bir odadaki bir TV’ye aktarabilirsiniz.

Uzaktan Oynatma’nın önceki yinelemeleri, yalnızca PS4 içeriğinin başka bir cihaza aktarılmasına izin veriyordu. Yani, PS4’ünüzde başka bir konsola ilk kez erişim sağlayacaksınız.

Bilmiyorsanız, PS Remote Play Now , PlayStation oyunlarını diğer cihazlarda yayınlamanıza ve konsola fiziksel olarak yakın olmadan oynamanıza izin veren bir uygulamadır. Ancak bu, hareket halindeyken oynayabileceğiniz anlamına gelmez, çünkü bu uygulama yalnızca konsolunuzla aynı Wi-Fi’ye bağlıyken çalışıyor.

 

Uzaktan Oynatma Güncellemesi ve Yeni Özellikler Neler ?

Yeni güncelleme sayesinde, PS5 içeriğini bir PS4 konsoluna aktarabilirsiniz. Konsollar arası akış Uzaktan Oynatma’da emsalsiz olduğu için, bunun gerçekte ne kadar iyi olduğunu görmek ilginç olacak.

Bunun dışında yeni güncelleme, Remote Play aracılığıyla yerel çok oyunculu desteği de sunuyor. Sony’nin SSS gönderisine göre, uygulama dört oyuncunun birlikte bir oturuma katılmasını destekleyecek.

Zaman alsa da, yerel çok oyunculu mod nihayet Uzaktan Oynatma uygulamasına geldiğine göre artık rahatlayabiliriz. Arkadaşlarıyla oynamak için PS5 / PS4 oyunlarına daha büyük bir ekranda erişmek isteyen oyuncular için hoş bir ek olduğu aşikar.

 

Kaynak : https://fossbytes.com/ps-remote-play-stream-ps5-games-on-ps4/
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli