Sıradaki içerik:

Windows 10 Şifremi Unuttum Hatası Nasıl Giderilir ?

e
sv

PUBG Mobile Patch 1.1, Metro Royale Modu Yeni Silahlar Getirecek !

264 okunma — 12 Kasım 2020 16:37
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Patch 1.1, Metro Royale Modu Yeni Silahlar Getirecek !

PUBG Mobile, başka bir oyun olan Metro Exodus ile ortaklık kurdu ve 10 Kasım 2020’de Yama 1.1’i yayınladı. Yeni güncelleme, yeni oyun modu, yeni silahlar, yeni ekipman vb. Gibi birçok heyecan verici özellik ekliyeceğini duyurdu.

Ayrıca PUBG Mobile , Sezon 16’nın Royale Pass içeriği için bir Metro Exodus teması benimsedi. Yeni sürüm Android’de 610MB depolama alanı kaplarken, iOS cihazlarda 1.63GB’lık önemli bir yer kaplıyor .

Metro Exodus’un ne olduğunu merak edenler için, PC , PS4 ve Xbox One’da başlatılan, eleştirmenlerce beğenilen birinci şahıs nişancı oyunudur . 2019’da piyasaya sürülen bu oyun, Metro 2033 (2010) ve Metro: Last Light (2013) ‘ten sonra Metro Üçlemesinin üçüncü oyunu.

PUBG Mobile Patch 1.1 Tüm Yeni Özellikler

Resmi sürüm notlarına göre yama, yeni görevlere, yeni ekipmana, “The Black Market” adlı özel mağazaya ve daha fazlasına erişebileceğiniz “Metro Royale” adlı yepyeni bir oyun modu sunuyor.

Karaborsa, Metro Royale’de bulunan yeni silahları ve diğer eşyaları satın alabileceğiniz yerdir. Diğer ekipman satın almak için Metro Cash kazanmak için envanter öğeleri bile satabilirsiniz.

Yeni silahlar ve ekipmanlar arasında Tikhar Rifle, tam gövdeli bir ağır zırh, yeni silah ve zırh ekleri, gece görüşü ve termal nişangahlar vb. Yer alıyor. Haydutlara ve canavarlara karşı hayatta kalmak için bu araçlara başvurmanız gerekecek. .

Dahası, Erangel’e dayalı iki yeni harita çeşidi var: haydut kampları, komuta noktaları ve vagonlar. Harita üzerinde daha hızlı seyahat etmek için vagonları kullanabilir ve yeni NPC tabanlı oyun öğesi ile etkileşim kurmak için komuta noktasını kullanabilirsiniz.

“Kış Festivali” adlı bir takip teması Aralık ayında gelecek. Erangel’i, Winter Castle Paradise’ı ararken engelleri aşmak için snowboard’u kullanabileceğiniz donmuş bir sınıra dönüştürecek. Ya da arkadaşlarınızla bir kulübede biraz zaman geçirebilirsiniz – hatta bir kartopu savaşı bile başlatabilirsiniz?

En son yama ayrıca 40 metre yarıçapına kadar yakın dövüş silahları fırlatma özelliğini de ekliyor. Klasik moda bir başka stratejik eklenti olan çivi tuzakları, düşman araçlarının lastiklerini delmenize ve oyun planlarını bozmanıza yardımcı olur.

Son olarak geliştiriciler, oyuncular için sorunsuz ve kesintisiz bir PUBG Mobile deneyimi sağlamak için çeşitli hataları da giderdiğini belirtti.

Kaynak : https://fossbytes.com/pubg-mobile-patch-1-1-metro-royale-mode-new-weapons-and-more/
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli