Sıradaki içerik:

2021’de Yasal Müzik İndirmek İçin En İyi Ücretsiz Müzik İndirme Siteleri

e
sv

Ratchet & Clank Rift Apart Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

93 okunma — 12 Şubat 2021 15:49
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ratchet & Clank Rift Apart Çıkış Tarihi 

Ratchet & Clank Rift Apart Çıkış Tarihi  herkesin aklında. Insomniac Studios tarafından geliştirilen Ratchet & Clank: Rift Apart, yakında çıkacak bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Sony Interactive, PlayStation 5 etkinliği sırasında Haziran 2020’de oyunu duyurdu. O zamandan beri hayranlar çaresizce Ratchet ve Clank: Rift Apart’ın yayınlanmasını bekliyorlar.

2021’de çıkacak oyunlara gelince , Ratchet & Clank: Rift Apart en çok beklenen oyunlardan biri. Bu yüzden oyuncular oyun hakkında bilgi almak için can atıyorlar. Bu yazıda, Ratchet ve Clank Rift Apart hakkında bilmeniz gereken her şeyden bahsettik. Öyleyse başlayalım.

Ratchet And Clank Rift Apart Yayın Tarihi: 11 Haziran 2021

Kısa süre önce Insomniac Studios, Ratchet & Clank Rift Apart’ın 11 Haziran 2021’de çıkacağını doğruladı. Sony, oyunu 2021’in ilk yarısında yayınlayacağına söz verdi, bu nedenle stüdyonun sözünü yerine getirmesi harika.

Platformlar: Ratchet ve Clank Rift PS4’te mi Geliyor?

Insomniac Studios, yakında çıkacak olan Ratchet & Clank Rift Apart’ın PS5’e özel olacağını doğruladı. Yani maalesef PS4 sahipleri oyunu oynayamayacak.

Hikaye: Ratchet & Clank Rift Devamı Mı ?

Insomniac Studios, Ratchet And Clank Rift Apart’ın 2016’da yayınlanan Ratchet And Clank: Into The Nexus’un devamı olduğunu doğruladı. Bununla birlikte, Rift Apart aynı zamanda bağımsız bir oyun, yani Into The Nexus oynamayan oyuncuların yine de gelecek olan oyunun keyfini çıkarabileceği anlamına geliyor.

Ratchet & Clank: Rift Apart’ta oyuncular portallar aracılığıyla farklı konumlar arasında hızlı seyahat edecekler. Ratchet, robotu Clank ile birlikte farklı dünyalara ve gerçeklere atlayarak, hayatı yok etmek isteyen düşmanı Dr. Nefarious’u yenecek.

Oynanış

Ratchet & Clank Rift Apart’ta oyuncular portallar aracılığıyla bir konumdan diğerine atlayacak. Bu portallar, oyuncuların düşmanları daha hızlı pusuya düşürmesine izin verecek. Dahası, portalları kullanarak, işler bunaltıcı hale gelirse oyuncular bir durumdan çıkabilir.

Ancak bazen oyuncular doğru gezegene dönmeden önce garip ve alışılmadık bir boyuta atlarlar. Kısacası, Ratchet And Clank Rift Apart küçük ve büyük sürprizlerle dolu olacak.

İlginç bir şekilde, oyuncular yolda duran herkesten kurtulmak için çeşitli fütüristik silahlar alacaklar. GTA 5’e benzer silah çarkı, oyuncuların farklı silahlar arasında geçiş yapmasına izin verecek.

Ön sipariş

Ratchet & Clank’in çıkış tarihi onaylandığı için oyunun hem Digital Deluxe hem de Standard sürümünü 69,99 $ karşılığında ön sipariş verebilirsiniz.

Digital Deluxe Edition için ön sipariş veren oyuncular, Ratchet & Clank Rift Apart oyununa ek olarak çekici oyun içi ödüller kazanacaklar. Oyun içi ödüller beş ek zırh seti, 20 Raritanium, bir çıkartma paketi, bir dijital sanat kitabı ve bir dijital film müziği içerecek. Öte yandan, Standart Sürüm için ön sipariş veren oyuncular bu ödüllerin fiziksel kopyalarını satın alabilirler.

Ratchet ve Clank hakkında bildiğimiz tek şey şu an için Rift Apart. Oyunun geliştirilmesiyle ilgili yeni bilgiler alırsak bu makaleyi güncelleyeceğiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli