Sıradaki içerik:

İşte TCL 10L Türkiye Satış Fiyatı !

e
sv

Samsung Galaxy Z Flip 2 Kamerası Belli Oldu !

05 Mayıs 2020 00:52
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Katlanabilir ekranlı telefonlar tarafında model yelpazesini genişletmek isteyen Samsung çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Kısa süre önce ülkemizde de satışa sunulan Galaxy Z Flip modeliyle kullanıcıların karşısına çıkan Samsung önümüzdeki günlerde Galaxy Fold 2 modelini de tanıtacak.

Samsung Galaxy Z Flip 2 kamera detayları belli oldu

Muhtemelen Galaxy Z Flip’in halefi konumunda yer alan Galaxy Z Flip 2 de yeni S modelleriyle eş zamanlı olarak 2021’in ilk çeyreğinde tanıtılacak. Görünen o ki Samsung şimdiden bu modeli üzerinde çalışmalara başlamış.

Sızdırılan ilk raporlara göre Galaxy Z Flip 2 selefi ile aynı tasarıma sahip olacak. Tek bir farkla. Telefonun arka yüzünde 2 yerine 3 ana kamera konumlandırılacak. Ayrıca bilgi ekranı da daha büyük bir hale getirilecek.

Samsung yeni Z Flip modeli için 2 ayrı patent almış durumda. Şimdilik bu patentlerden hangisinin kullanılacağı net olarak bilinmiyor. Fakat bilgi ekranının daha büyük olduğu patent göze daha hoş geliyor diyebiliriz. Muhtemelen Samsung’un seçimi de bu modelden yana olacaktır.

Öte yandan dip not olarak hatırlatalım. Galaxy Z Flip modeli ülkemizde 14500 TL civarında bir fiyattan satılmakta. Muhtemelen halefi de 3 aşağı 5 yukarı aynı etiketle gelecektir. Yine de bekleyip göreceğiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli