e
sv

SendGB Extend Çıktı !

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

SendGB kullanıcıları 5 GB’a kadar büyük dosyaları üye olmadan basitçe paylaşabiliyor. Kullanıcıların yükledikleri dosyalar 250 MB altı ise dosyaların saklanma süresi 1 günden 90 güne kadar çıkabiliyor. Eğer dosya boyutu 250 MB üzerinde ise dosyalar 7 gün sonra otomatik siliniyor. Kullanıcılar dosyaların saklanması için ücret ödemiyor.

SendGB’tan yeni ürün: SendGB Extend:

SendGB Extend özelliğiyle dünyada ilk olarak kullanıcılar üye olmadan 5 GB’a kadar dosyaların saklanma süresinin 6 ay ya da 1 yıl uzatılmasını sağlıyor. Üstelik kullanıcıların süre uzatmak için üye olmasına gerek bulunmuyor.

Kullanıcılar yükledikleri dosyaların süresini 1,29 Euro karşılığı 6 ay, 1,99 Euro karşılığı 1 yıl uzatabiliyor. Ödemelerini kredi kartı ya da Paypal ile yapabiliyorlar.

2015 yılında Uğur Çakır ve Okan İlhan tarafından kurulan SendGB, 13 dilde hizmet veriyor. Farklı ülkelerden kullanıcısı olan SendGB, Mart başında 1 TB alan ve
GB’a kadar dosya paylaşımı imkânı veren SendGB Extra için ön sipariş almaya başlamıştı. SendGB Extra için 2 ayda dünyanın farklı yerlerinden aşağı yukarı 5000 ön talep alındı. SendGB Extra ile kullanıcılara yıllık 39,90 Euro karşılığı 1TB alan ve 20GB’a kadar dosya aktarımı imkânı sağlanacak.

SendGB kurucu ortaklarından Okan İlhan, SendGB ile kullanıcılarına basit ve hızlı dosya aktarımı yaşatmayı hedeflerini vurgularken SendGB Extend ile üye olmadan ekonomik bir maliyetle dosya saklanma süresinin 1 yıla kadar uzatılabilmesinin dünyada bir ilk olduğunu söylüyor.

SendGB Extend hizmetinin bilhassa dosyaların uzun süre indirilebilmesini isteyenler için tercih edilmesi bekleniyor. SendGB ile paylaşılan dosyaların indirme için bir limiti bulunmuyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli