Sıradaki içerik:

Google Meet, önemli bir yeni güvenlik özelliği alıyor

e
sv

Sony Xperia 10 Sızıntıları

15 Şubat 2021 19:21
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sony Xperia 10

Yaklaşan bir orta sınıf Sony Xperia 10 telefonunun detayları sızdırıldı ve yeni bir kıyaslama bize el cihazına neyin güç verdiğine dair bir fikir verdi.

Sumahoinfo’dan alınan bilgiye göre bunun Sony Xperia 5 III olduğu düşünülüyor , ancak telefon yeni bir Geekbench 5 listesinde Sony A003SO kodlu. Bu listede, bu cihazda 6GB RAM ve Android 11 yazılımı bulunuyor.

Diğer son sızıntılar, Xperia 10 III’ün orta sınıf bir Qualcomm 690 5G yonga seti ile güçlendirileceğini öne sürüyor ve bu liste yonga setini belirtmese de, elde edilen kıyaslama puanları bununla uyumlu.

Sony Xperia 10 II bu Sony orta sınıf dizisi için kayda değer bir adım olacaktır, böylece 4GB RAM ile geldi. Bu telefon aynı zamanda 5G’ye hazır değildi , bu nedenle bu, Sony’nin yeni nesil bağlantısını destekleyen serideki ilk telefon olacaktı.

Sony Xperia 10 III Bu Sony’nin bir sonraki amiral gemisi telefonu yanında ilan edilebilir, böylece de 2021 yılında bir zamanda iniş olması bekleniyor.

Mart Ayında Çıkabilir !

Daha önce bir sızıntı, Xperia 10 III’ün Sony’nin amiral gemisinden daha erken ineceğini ve bunu Şubat 2021’de duyacağımızı öne sürdü. Bu ayın yarısı bitti, bu nedenle Sony, telefonunu daha sonra piyasaya sürmeyi planlıyor olabilir.

Bununla birlikte, Sony, Şubat veya Mart aylarında sık sık yeni telefonları ortaya çıkarıyor, bu nedenle yeni telefonları daha sonra değil, daha erken duyabiliriz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli