e
sv

Tivibu Abonelerine Evde Kal Çağrısı İle Süprizler Yapıyor !

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Toplumsal sorumluluk yaklaşımıyla çalışmalarını sürdüren Türk Telekom, koronavirüs yani Covid-19 salgını tedbirleri doğrultusunda hernet evde kalmasının önem taşıdığı bu dönemde, Tivibu Uydu ve IPTV platformlarındaki sinema kanallarını platform abonelerine bedava sunuyor. Tüm Tivibu aboneleri, paketlerinden bağımsız olarak hem Tivibu hem de Tivibu Go uygulaması üzerinden mobil, internet ve Smart TV ekranlarından bütün sinema kanallarına 15 Mayıs’a kadar bedava erişebilecek.

Tivibu abonelerine sürpriz hediye!

Farklı türlerdeki yapımlarla izleyicilerine zengin bir sinema arşivi sunan Tivibu, HD yayın yapan Sinema TV, Sinema Yerli, Sinema Aksiyon, Sinema Komedi ve Sinema 1001 kanallarında bulunan yapımları, kaçıranlar için, aynı adı taşıyan ikinci kanallarda (HD 2) iki saat gecikmeli yayınla sunuyor.

Her kanalda zengin içerikler

Sinema 1001

Yağmur Adam, 17 Nisan 19.30: Başrollerinde Tom Cruise ve Dustin Hoffman’ın bulunduğu dört Oscar’lı efsane yapımda otizm, birbirine zıt karakterde iki kardeşin hikâyesi üzerinden anlatılıyor.

Sinema TV

Kong: Kafatası Adası, 18 Nisan 21.30: Dev goril King Kong’un yaşadığı orman için verdiği büyük mücadele destansı bir biçimde izleyiciye sunuluyor.

Oyun Gecesi, 25 Nisan 21.30: Hikâye, rekabet bağımlısı bir çiftin katıldığı oyuna uluslararası bir suç örgütünün karışmasıyla her şeyin kontrolden çıkması üzerine kurgulanıyor.

Sinema Aksiyon

Bas Gaza, 17 Nisan 20.15: İki soyguncu kardeşin Güney Fransa’da yeni fırsatlar yakalamak için arabayla yolculuk yaparken bir suç örgütünün patronuyla tanışması ve akabinde başlayan ekstrem olaylar ele alınıyor.

Chappie, 24 Nisan 22.00: Yakın gelecekte geçen filmde, Chappie adındaki bir polis robotunun zekâsının gelişmesiyle tehdit hâline gelmesi anlatılıyor.

Sinema Yerli

Ölümlü Dünya, 22 Nisan 21.45: Uluslararası bir suç örgütü için çalışan Mermer ailesinin, günün birinde örgütle ters düşmesiyle başlayan hayatta kalma mücadelesine yer veriliyor.

Nadide Hayat, 23 Nisan 20.00: Yönetmenliğini Çağan Irmak’ın yaptığı filmde, 30 yıllık hayat arkadaşını kaybeden Nadide Hanım’ın, yarım bıraktığı üniversiteye tekrar kayıt olması ve bunu takiben yaşadıklarına odaklanılıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli