Sıradaki içerik:

Haberlerinizi Haber Portalımızda Yayımlayalım!

e
sv

Twitter Revue Platformunu Satın Aldı

64 okunma — 27 Ocak 2021 17:33
avatar

Omer

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yakın zamanda Twitter, Revue Platformunu satın aldığını duyurdu. Hollanda merkezli olan Revue, kullanıcıların kendi haberlerini yayınlayabilecekleri bir platform olup birçok kullanıcıya sahip.

Twitter Yayıncı Ürünleri Başkan Yardımcısı Mike Park, “Revue, insanların ilgi alanları konusunda bilgi almasına yardımcı olmamızı hızlandıracak” ifadelerine yer verdi. Bununla birlikte Revue platformunun bağımsız bir servis olarak Twitter tarafından yatırım almaya devam edeceğini ve geliştirileceğini söyledi.

İlgili Makale: Twitter Hesabı Nasıl Silinir?

Mike Park, yayımladığı blog yazısında “Revue, insanların ilgi alanları konusunda bilgi almasına yardımcı olmamızı hızlandıracak” dedi.

https://twitter.com/revue/status/1354036529367314432?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1354036529367314432%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.ntv.com.tr%2Fteknoloji%2Ftwitter-revue-platformunusatin-aldi-revue-nedirU20a_8GLXESQRvJ9u79viA

Ayrıca Mike Park, yayınladığı blog sayfasında Revue Pro özelliklerinin tüm hesaplarının ücretsiz hale geldiğini açıkladı.

Revue, takımının kendi servislerini geliştirmete devam edeceğini belirtti. Twitter blog yazısında, ücretli haber bültenleri aracılığı ile “kalıcı teşvik modeli” oluşturulduğunu, yazarların hedef kitlesinden para kazanmasının yolunun sunulacağını da ifade etti.

Günümüzün en popüler olan sostal medya platformu Twitter, Revue platformunu bünyesine kattığını duyurdu. Peki Twitter’ın kendi bünyesine kattığı yazarlara para kazandıran Revue platformu nedir?

Twitter Revue Platformunu Satın Aldı

REVUE PLATFORMU NEDİR?

2015 yılında Martijn de Kuijper ve Mohamed El Maslouhi tarafından kurulan Revue, e-posta bültenlerinin paylaşılmasına ve içerik üreticilerin gelir elde etmesine odaklanıyor. Yazarlara para kazandıran Revue, kullanıcılarının kendi haber bültenlerini hazırlayıp yayımlamalarına yönelik hizmet veren bir servis.

Revue 50 aboneye kadar ücretsiz kullanılabiliyor ancak daha fazla aboneye hizmet vermek istediğinizde ise minimum 5 dolar ödeme yapmanız gerekiyor. Ödenen miktar arttıkça ulaşılan kişi sayısı ve sunulan özellikler de artıyor. Birden fazla haber bültenini yönetmek istiyorsanız ücret için Revue yetkilileriyle iletişime geçmeniz gerekiyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli