Sıradaki içerik:

Linux Vs Windows: Linux’un Daha İyi Olmasının 10 Nedeni

e
sv

VALORANT 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

05 Ocak 2021 15:36
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

VALORANT 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

VALORANT 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak? , Riot Games birinci şahıs taktik nişancı oyunu VALORANT, şu anda en popüler oyunlardan biri . VALORANT’ın üç harika Performanstan oluşan 1. Bölümü sona eriyor. Şimdi, oyuncular VALORANT Episode 2 Act 1’in görkemli gelişi için heyecanlı.

Bir sonraki VALORANT güncellemesi, bir dizi yeni içerikle birlikte Bölüm 2’yi başlatacak. Resmi olarak, oyun geliştiricileri Bölüm 2’de hiçbir şey açıklamadılar. Ne olursa olsun, oyuncular VALORANT Bölüm 2 çıkış tarihi de dahil olmak üzere oyunun yaklaşan güncellemesi hakkında daha fazla bilgi edinmeye istekliler. Dolayısıyla, bu yazıda size neler geleceğine dair bir fikir vermek için VALORANT 2. Bölüm sızıntılarını ele alacağız.

 

VALORANT 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Şu anda, VALORANT Bölüm 2 için resmi bir çıkış tarihi yok. Ancak VALORANT 1. Bölüm 12 Ocak 2021’de sona eriyor.

Riot Games, Bölüm 2 güncellemesini aynı gün yayınlayabilir.

Yoru: VALORANT 2. Bölümde Yeni Ajan?

Sevinin VALORANT meraklıları! Son sızıntılara göre, gelecek 1.15 güncellemesinde yeni bir ajan gelebilir. VALORANT’ın Yoru olarak adlandırılan 14. ajanı, hem saldırı hem de savunma yeteneklerinin bir kombinasyonuyla geliyor. İşte Yoru’nun yeteneklerinin kısa bir açıklaması.

Bait: Düşmanların kafasını karıştırmak için sahte ayak sesleri çıkarır.
Flashbang: Duvarlara yapışabilen ve düşmanları kör edebilen flashbang küreleri fırlatır.
Davetsiz Misafir: Phoenix’in “Run it back” yeteneği gibi, bu yetenek Yoru’nun bir küreyi serbest bırakmasını ve bir alanı araştırdıktan sonra kürenin konumuna ışınlanmasını sağlar.
Uzaysal Sürüklenme : Yoru’nun ultisi, birkaç saniyeliğine görünmez olmasını sağlar.

VALORANT 2. Bölüm Bölüm 1 Yeni Lobi ve Savaş Bileti

Gelecek Bölümün savaş bileti de çevrimiçi olarak sızdırıldı. Bununla birlikte, Bölüm 2’de yeni ajan Yoru’yu Cypher, Viper, Jett ve Phoenix ile birlikte Icebox Haritası’nda dolaşan yeni bir lobi var .

Battle pass ile ilgili olarak, sızdırılan oyun videosunda Phantom, Shorty, Frenzy, Sheriff ve daha fazlası dahil olmak üzere birden fazla silah için harika görünümler görebilirsiniz. Savaş geçişi ödüllerine gelince, oyuncular çeşitli harika spreyler, oyuncu kartları ve 10 RADIANITE puanı kazanacaklar.

Bu sızdırılmış videodan VALORANT Bölüm 2 1. Perde savaş geçişindeki her şeye bir göz atabilirsiniz:

VALORANT 2. Bölümdeki Yenilikler Neler?

Elbette, Bölüm 2’nin piyasaya sürülmesiyle birlikte, VALORANT oyunda birçok önemli değişiklik getirecek. Hem silahlar hem de ajanlar için birkaç buff ve nerf olacak. Geliştiriciler, oyunda bazı değişiklikler yaparken hata düzeltmeleri de yayınlayacak. Örneğin, VALORANT geliştiricilerinin çalışırken ateşleme doğruluğunu azaltacağına dair söylentiler var.

Yine de bunlar sadece söylentiler ve VALORANT 2. Bölüm canlı yayını hakkında 11 Ocak 10: 00 PST’de daha fazla bilgi edineceğiz.

İlan edildiği gibi, Canlı Yayın’da geliştiriciler VALORANT Bölüm 2 Yasası 1’de neler olacağı hakkında konuşacaklar. Bu nedenle, yaklaşan VALORANT güncellemesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Twitch etkinliğine göz kulak olmak en iyisidir. VALORANT 2. Bölüm Ne Zaman Çıkacak ?  merak konusu.

Bir başka makale: PC’de LOL Wild Rift Nasıl Oynanır ? En Hızlı Emülatör Hangisidir ?

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli