Sıradaki içerik:

Finnix 122 Çıktı !

e
sv

Valorant Mobile Leaks Çıkış Tarihi ve Detaylar

10 Şubat 2021 17:10
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Valorant Mobile Leaks Çıkış Tarihi

Valorant Mobile Leaks Çıkış Tarihi herkesin beklediği akıllarda olan bir soru. Riot Games ‘Valorant geçen yıl piyasaya sürüldü ve anında en iyi rekabetçi oyunlardan biri oldu. Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncu, Overwatch ve Counter-Strike: Global-Offensive’in bu melezini oynamayı seviyor. Şu anda, yalnızca PC oyuncuları Valorant’ın tadını çıkaracak kadar şanslı. Bununla birlikte, birkaç söylenti, Riot’un zaten Valorant Mobile üzerinde çalıştığını belirtiyor.

Mobil oyun topluluğu önemli ölçüde büyüyor ve şimdi oyuncular VALORANT Mobile’ın piyasaya sürülmesini dört gözle bekliyor. Bu nedenle, bu yazıda Valorant Mobile hakkında bildiğimiz her şeyden bahsettik.

VALORANT Mobil Sızıntılar !

PUBG Mobile ve COD Mobile gibi başarılı oyunların ardından, Riot Games’in büyüyen pazarı VALORANT Mobile aracılığıyla ele geçirmek istemesi şaşırtıcı değil . Resmi olarak, VALORANT’ın mobil oyunu hakkında bildiğimiz pek bir şey yok. Yine de, internette size fikir verebilecek birkaç sızıntı var.

VALORANT Mobil Çıkış Tarihi ?

Valorant Mobile Leaks Çıkış Tarihi konusu VALORANT mobile’ın geliştirilmekte olduğunu gösteren söylentiler ve sızıntılar var. Ancak, Riot Games sızıntıların hiçbirini doğrulamadı, bu nedenle onaylanmış bir VALORANT Mobile çıkış tarihi yok.

Şu an itibariyle, Riot yalnızca geliştiricilerin VALORANT’ın bir konsol sürümü üzerinde “çalıştığını” doğruladı. Dolayısıyla oyunun konsol versiyonunu VALORANT for Mobile’dan önce almış olmamız mümkün olabilir.

VALORANT Mobil Dize Kodları ve Kullanıcı Arayüzü

Geçen yıl bir VALORANT oyuncusu, hibrit cihazının VALORANT Mobil Kullanıcı Arayüzünü ortaya çıkardığını bildirdi. Tabii ki, bu kadar önemli bilgileri sızdıran bir hataydı. Oyuncu aynı şeyi Riot’a bildirdi. Buna cevaben geliştiriciler, aksaklığın oyuncunun dizüstü bilgisayarında dokunmatik ekran olduğu için meydana geldiğini söylediler. Dolayısıyla, Riot’un o sırada dokunmatik cihazlar için VALORANT bir kullanıcı arayüzünü test ettiği oldukça açık.

VALORANT Mobil kullanıcı arayüzünün sızdırılmasından aylar sonra , veri madencileri VALORANT’ın mobil sürümünün dizi kodlarını buldu. Dize kodları Yama 1.12’den hemen sonra sızdırıldı ve VALORANT Mobile’ın zaten geliştirilmekte olduğunu doğrulamak için yeterliydi.

Sızdırılan “Tutorial Strings” , VALORANT Mobile’ın uygulama aralığı için talimatlardı. Örneğin, ” enkazın üzerinden atlamak  için “atlama düğmesi” için bir dize vardı .

VALORANT Mobile sızıntıları şuan için bu kadar daha fazla sızıntı gelirse yayınlayacağız. Bizi takip edin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli