Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy S21 Sızdırıldı: İşte Özellikler

e
sv

VITA Uygulaması ile Videoları 1080p’de Düzenleyin Ücretsiz !

16 Kasım 2020 15:02
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

VITA Uygulaması ile Videoları 1080p'de Düzenleyin Ücretsiz !

Çok sayıda video düzenleme uygulaması mevcuttur, ancak VITA Uygulaması ile videoları filigran olmadan Android ve iOS’ta ücretsiz olarak düzenleyebilirsiniz . Hepsi bu kadar değil, 1080p’ye kadar çok yüksek kaliteli videolar oluşturabilirsiniz.

VITA App, TikTok, Instagram, YouTube, Facebook vb. İçin videolar oluşturmak için mükemmel bir video düzenleme aracıdır. Uygulamanın ayırt edici özelliklerine daha yakından bakalım:

VITA Uygulaması: Özellikleri Nelerdir ?

Önce UI ile başlayalım. 2020’de herhangi bir uygulama için olmazsa olmaz olan hoş bir karanlık temaya sahiptir. Uygulamada iki farklı bölüm bulunmaktadır. Bunları kısaca açıklayalım.

1. Proje oluşturun

Bu, uygulamayı başlatırken gördüğünüz ana sayfadır. Üzerinde çalıştığınız önceki tüm projeleri (videoları) içerir ve kuyruğa haber eklemenizi sağlar. Yani ikisinden birini seçerek başlayabilirsiniz.

Alternatif olarak, videoları düzenlemek üzere içe aktarmak için ekranın ortasındaki artı düğmesini kullanabilirsiniz.

2. Şablonları Düzenleyin

Sağ alt tarafında, TikTok, YouTube, Instagram, Snapchat vb. İçin farklı en boy oranlarında yüzlerce şablonu barındıran şablonlar seçeneğini bulacaksınız. Bu şablonlardan herhangi birini seçebilir ve bunları bir çeşitli görsel efektler.

En iyi yanı, buradaki tüm video şablonlarının ücretsiz olmasıdır. Premium şablonların kilidini açmak için ücret talep eden bazı uygulamaların aksine, VITA Uygulaması hepsini abonelik veya reklam olmadan kullanmanıza izin veriyor.

Ücretsiz Filtrelerle Kolay Düzenleme Seçenekleri

Uygulama dikey bir formatta çalışıyor ki bu çok kullanışlı bir özellik çünkü bu günlerde kullanıcılar TikTok, WhatsApp hikayeleri veya IGTV gibi dikey videolar yayınlama eğiliminde. VITA Uygulamasında bir video projesi aldığınızda, videoyu kolayca kesebilir ve birden çok kliple birleştirebilirsiniz.

Videoyu nerede bölerseniz böldüğünüzde, ona daha fazla geçiş eklemenizi sağlayan beyaz bir düğme görünecektir. Hatta YouTube videolarında olduğu gibi Yakınlaştır / Uzaklaştır efektini eklemeyi denedim ve uygulamanın oldukça iyi bir iş çıkardığını söylemeliyim! Aynı ekrandan tek bir dokunuşla kesimlere geçiş eklemek kolaydı ve sonuçlar birinci sınıf yazılımla karşılaştırılabilirdi

UI, kaydırma hareketiyle videonun uzunluğu boyunca kolayca gezinmenizi sağlar. Yakınlaştırmak / uzaklaştırmak için parmaklarınızı kıstırmanıza ve oraya filtre veya geçiş uygulamak istediğiniz herhangi bir çerçevede yakınlaştırma seçeneği ölçeklemenize olanak tanır.

Videoyu daha da geliştirmek için, uygulamada zaten mevcut olan büyük bir yerleşik müzik ve ses efekti kitaplığı var. Arka plan müziği olarak parçayı veya belirli bölümlerini seçin. Alternatif olarak, kendi koleksiyonunuzdan müzik bile aktarabilirsiniz.

Özetlemek gerekirse, yapmış olabileceğiniz herhangi bir hatayı veya istenmeyen düzenlemeleri tersine çevirmek için kullanışlı bir geri alma düğmesi vardır.

Filigran Olmadan Videoları Nasıl Düzenleyebilirim?

Videoları VITA Uygulamasında filigran olmadan düzenleyebilirsiniz . Varsayılan olarak, filigran seçeneği varsayılan olarak kalır. Filigranı kaldırmak için Ayarlar düğmesine dokunun ve filigran seçeneğini kapatın. Bu, herhangi bir platformda paylaşabileceğiniz temiz videolar oluşturacaktır.

VITA Uygulamasının sunduğu yüksek özelleştirme seviyesi son derece tatmin edicidir. Videonun her yönü dakika düzeyinde düzenlenebilir – geçiş uzunluğu bile değiştirilebilir, renk, filtre, metin, etiketler vb. Ve kullanım kolaylığı ile birlikte 1080p kalitesine kadar videoları dışa aktarabileceğiniz gerçeği. onu akıllı telefonunuzda sahip olunması gereken video düzenleme uygulamalarından biri yapar.

Instagram ve YouTube’da minimum kaynakla veya daha uygun bir şekilde sıfır maliyetle video içerik oluşturucu olmaya çalışan biri için VITA Uygulamasını şiddetle tavsiye ediyorum.

Sadece bir tavsiye: uygulamaya alışmanız biraz zaman alabilir. Bu nedenle, videolarınızı düzenlemek için oturmadan önce tüm seçenekleri keşfetmek için biraz zaman ayırın. Bu, bu ücretsiz video düzenleme uygulamasından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

VITA Uygulamasını İndir. Umarım size faydası olur.

 

Kaynak : https://fossbytes.com/vita-app-edit-videos-android-ios-without-watermark-1080p/
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli